Zbiórka Sprzątanie natury - miniaturka zdjęcia

Sprzątanie natury

Sprzątanie natury

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Niniejszy projekt powstał trochę przypadkowo :) Jechałem kiedyś do jednego z podopiecznych i na jednym z parkingów leśnych postanowiłem zatrzymać się za potrzebą. Okazało się, że parking mimo, iż wyposażony w trzy kosze na śmieci był cały zawalony odpadkami. Walały się nie tylko rzeczy które zostały tam porzucone przez przypadkowych gości ale był też gruz i odpady budowlane które zostały tam przez kogoś przywiezione i porzucone. Niestety a może raczej na szczęście, ja koło takiego śmietniska nie jestem w stanie przejść obojętnie. Zatem posprzątałem wszystko i postanowiłem, że od teraz jak tylko czas i okoliczności pozwolą gdy będę przejeżdżał obok miejsc które wymagają sprzątania to ubiorę rękawiczki i uprzątnę to co inni "zapomnieli" zabrać ze sobą z biwaku nad jeziorem, z wędkowania znad brzegu rzeki, z grzybobrania, ogniska na polanie oraz większej lub mniejszej przechadzki po górach. 

Spotkasz mnie najczęściej w niedziele w rejonie lasów okalających Szczecin, ale nie tylko. Za miejsce "polowań" upatrzyłem sobie też oba brzegi odry w szczególności jej dzikie tereny ciągnące się w górę rzeki.  Kilka razy w roku bywam w górach i na szlakach widziałem, że jest też co robić. Jeżeli chcesz się przyłączyć się do mojej akcji skontaktuj się z biurem albo śledź naszego fundacyjnego facebooka. Jeżeli będą planowane akcje będziemy o tym informować na bieżąco. Z doświadczenia jednak wiem, że najczęściej będą to akcje całkowicie spontaniczne. Jeżeli uważasz, że to co robię przyczyni się do poprawienia warunków jakości w Polsce ale też przede wszystkim przysłuży się społeczeństwu w ramach edukacji i uświadomienia nas wszystkich, że możemy wspólnie zrobić coś dobrego naprawdę niewielkim nakładem pracy i sił, to wesprzyj moją fundację. Ja z tych działań nie czerpię żadnych materialnych pożytków a tak to będzie na paliwo do auta, jakieś worki, opłacenia biura, rachunków telefonicznych i innych kosztów które moja organizacja ponosi. Natomiast nie ukrywam, że radość i emocje jakie towarzyszą mi przy tego typu eskapadach są po prostu nie do opisania. Jeżeli wiesz o jakimś miejscu na terenie Szczecina lub bliskich okolic które wymaga wysprzątania poinformuj nas o tym.

Pamiętajcie, że razem damy radę. Każdy niech wyniesie z lasu więcej niż przyniósł. W miesiąc byśmy uporali się z każdym śmieciem zalegającym w naszym kraju.

Jeśli chcesz przekazać nam darowiznę rzeczową, przyślij paczkę na adres Fundacji:

Fundacja Wybierz by Pomóc
ul. Smolańska 3
70-026 Szczecin
Tel: 91-481-9025


* regulamin Fundacji Wybierz by Pomóc dostępny jest pod adresem :
https://www.wybierzbypomoc.org/regulamin.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Wybierz by Pomóc - awatar

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  23.04.20
  23.04.20

  A to efekt sprzątania już z tego roku, sprzed dwóch dni :). Jak widać, w tej kwestii zawsze jest co robić.

  Zdjęcie aktualizacji 48 264

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij