Zbiórka Środki czystości do Kociego Domu - zdjęcie główne

Środki czystości do Kociego Domu

232 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

KONIEC ZBIÓRKI 28.06.2019

Koci Dom Fundacji Zwierzętom Pomocne Pomorskie. Nasz dom, który jest też domem kilkudziesięciu kotów. Tu mieszkają koty w trakcie leczenia, przewlekle chore, paliatywne, ale też takie czekające na adopcję. Potrzeby takie jak leczenie czy karma są oczywiste, ale budżet ogromnie nadwyrężają nam środki czystości. 

Każdego dnia mamy 1-2 pralki "kociego" prania. Pralkę mamy dużą, o ładowności 10kg. Pierzemy koce i legowiska kotów z klatek (w trakcie leczenia), ale też łapę dokładają koty paliatywne i chore przewlekle. To koty ciężko chore, a więc tu sik, tam rzyg i gdzieniegdzie kupa. Niekoniecznie w kuwecie, często właśnie w legowisko lub koc.Proszek do prania, płyn do płukania idą w ogromnych ilościach. W skali miesiąca to kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt opakowań, bo są dni takie jak dziś. Jedno pranie zrobione rano już wyschło, rozwiesiłam drugie, a już pierze się trzecie.

Virkonu i Sanicatu do odkażania i sprzątania zużywamy jakieś hektolitry. Opakowanie 5kg. virkonu kosztuje ponad 300zł., 10kg. 570zł. To jedyny "odkażacz", który jest bezpieczny do stosowania przy zwierzętach przy równoczesnej, tak wysokiej skuteczności. Dzięki virkonowi udaje nam się uniknąć rozsiewania chorób pomiędzy kotami.
Schodzi też sporo innych środków czystości.

To ogromne koszty w skali miesiąca. Ostatnio ciężko idą zbiórki na najpilniejsze potrzeby, nie mówiąc o tym, że na środki czystości też nam brakuje, a to dla nas podstawa.

W skali miesiąca jest to wydatek ok. 1000zł. Prosimy, pomóżcie nam uzupełnić zapas chociaż na następny miesiąc.


232 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anna M - awatar
Anna M
30
Reno - awatar
Reno
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
6
Anna M - awatar
Anna M
6
Reno - awatar
Reno
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij