Zbiórka Środki czystości do Kociego Domu - zdjęcie główne

Środki czystości do Kociego Domu

232 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

KONIEC ZBIÓRKI 28.06.2019

Koci Dom Fundacji Zwierzętom Pomocne Pomorskie. Nasz dom, który jest też domem kilkudziesięciu kotów. Tu mieszkają koty w trakcie leczenia, przewlekle chore, paliatywne, ale też takie czekające na adopcję. Potrzeby takie jak leczenie czy karma są oczywiste, ale budżet ogromnie nadwyrężają nam środki czystości. 

Każdego dnia mamy 1-2 pralki "kociego" prania. Pralkę mamy dużą, o ładowności 10kg. Pierzemy koce i legowiska kotów z klatek (w trakcie leczenia), ale też łapę dokładają koty paliatywne i chore przewlekle. To koty ciężko chore, a więc tu sik, tam rzyg i gdzieniegdzie kupa. Niekoniecznie w kuwecie, często właśnie w legowisko lub koc.Proszek do prania, płyn do płukania idą w ogromnych ilościach. W skali miesiąca to kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt opakowań, bo są dni takie jak dziś. Jedno pranie zrobione rano już wyschło, rozwiesiłam drugie, a już pierze się trzecie.

Virkonu i Sanicatu do odkażania i sprzątania zużywamy jakieś hektolitry. Opakowanie 5kg. virkonu kosztuje ponad 300zł., 10kg. 570zł. To jedyny "odkażacz", który jest bezpieczny do stosowania przy zwierzętach przy równoczesnej, tak wysokiej skuteczności. Dzięki virkonowi udaje nam się uniknąć rozsiewania chorób pomiędzy kotami.
Schodzi też sporo innych środków czystości.

To ogromne koszty w skali miesiąca. Ostatnio ciężko idą zbiórki na najpilniejsze potrzeby, nie mówiąc o tym, że na środki czystości też nam brakuje, a to dla nas podstawa.

W skali miesiąca jest to wydatek ok. 1000zł. Prosimy, pomóżcie nam uzupełnić zapas chociaż na następny miesiąc.


232 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anna M - awatar
Anna M
30
Reno - awatar
Reno
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
6
Anna M - awatar
Anna M
6
Reno - awatar
Reno
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij