Zbiórka Stacja Impreza - zdjęcie główne

Stacja Impreza

5 534 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zbiórka trwa od 05.05.2021.
Wasze wsparcie przeznaczamy w całości  koszty związane z funkcjonowaniem Stacji Impreza: tantiemy, licencje, materiały muzyczne, utrzymanie serwera, utrzymanie domeny, opłaty dla Urzędu Patentowego. Dziękujemy Wam także za pomoc, nie tylko tą finansową ale także w gromadzeniu płyt, które do nas nadsyłacie. Obecnie radio można słuchać ze strony www.stacjaimpreza.pl oraz w aplikacjach: myTuner, Radio.pl, Replaio, Polskie Radio (logo z orzełkiem), Pol FM  i innych. Serdecznie dziękujemy.


Radio nadaje muzykę całą dobę przez internet, parę razy w tygodniu nadaje audycje na żywo w godzinach wieczorno-nocnych. Zazwyczaj jest to środa, piątek a ostatnio niedziela a nawet bywają poetyckie czwartki.

Ostatnio radio nadaje rzadziej audycje na żywo ze względu na stan zdrowia prowadzącego. Już po operacji wstawienia endoprotezy lewego stawu biodrowego (24.05.22). Teraz coraz lepiej :)

Każda audycja zaczyna się od g. 20:00, zaś trwa do północy lub dłużej. Od początku radio ma charakter niekomercyjny a co za tym idzie nie mamy reklam ani państwowego wsparcia. Promujemy artystów i wydarzenia artystyczne. Radio działa legalnie, zatem korzystamy z legalnych nośników i opłacamy tantiemy. 

Autorem pomysłu i nazwy radia jest Maciej Baryła. 

Nazwa "Stacja Impreza" jest zastrzeżonym słownym znakiem towarowym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Baryła - awatar

  Maciej Baryła

  17.04.2022
  17.04.2022

  Puty nie jestesmy jeszcze w "Patronite", a nasz Fanpage dopiero się rodzi, liczymy na wsparcie tutaj. Z góry dziękujemy za okazane serce :)

Komentarze


 • Jaaa...Ma - awatar

  Jaaa...Ma

  24.02.2022
  24.02.2022

  Rekompensata za pieśni trudne do zdobycia .Dziękuję i pozdrawiam

 • Hania - awatar

  Hania

  01.12.2021
  01.12.2021

  Wszystkiego pięknego 🙂

 • Hania S. - awatar

  Hania S.

  09.11.2021
  09.11.2021

  Wszystkiego dobrego!

  • Maciej Baryła - awatar

   Maciej Baryła - Organizator zbiórki

   25.11.2021
   25.11.2021

   Wzajemnie Haniu, dziękuję :)

 • Adam40ton - awatar

  Adam40ton

  07.05.2021
  07.05.2021

  Nie jeden raz Stacja Impreza towarzyszy mi w trakcie nocnej jazdy dużym mobilem sprawiając, że kolejna kawa staje się zbędna. Dj pomaga mi,ja pomagam Djowi.

5 534 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
47
Skipper (testowo) - awatar
Skipper (testowo)
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Milusia i Andrzej - awatar
Milusia i Andrzej
100
MaaJaa - awatar
MaaJaa
50
Milusia i Andrzej - awatar
Milusia i Andrzej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
z zegara - awatar
z zegara
100
Anna Chyl - awatar
Anna Chyl
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij