Zbiórka Na utrzymanie Stacji Impreza - zdjęcie główne

Na utrzymanie Stacji Impreza

641 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Wasze wsparcie w całości przeznaczamy na koszty związane z funkcjonowaniem radia Stacja Impreza: tantiemy, licencje, materiały muzyczne, utrzymanie serwerów, utrzymanie domeny, utrzymanie sprzętu i jego amortyzacja, opłaty dla Urzędu Patentowego RP, legalne pozyskanie utworów, także tych o które prosicie. Dziękujemy Wam za pomoc, nie tylko tą finansową ale także w gromadzeniu płyt, które do nas nadsyłacie.

Serdecznie dziękujemy.

Radio nadaje muzykę całą dobę przez internet.

Radio można słuchać ze strony https://stacjaimpreza.pl oraz w aplikacjach: myTuner, Radio.pl, Replaio, MyRadioOnline.pl, Polskie Radio (logo z orzełkiem), Pol FM oraz wielu innych.

Pojawiają się u nas ciekawi ludzie. W czasie audycji na żywo na antenę dzwonią słuchacze co uświetnia całość audycji.

Audycje na żywo odbywają się w piątki w nowych godzinach od 18:00 do 23:00 zamiast 20:00-01:00. Audycje środowe i niedzielne zawieszamy.

Głównym prowadzącym jest znany z anteny radiowej  i imprez DJ JaRo Maciej Baryła. W czwartki gramy inaczej niż w pozostałe dni tygodnia. 

W czwartki wybrzmiewają u nas szanty, piosenki żeglarskie oraz piosenki poetyckie.

Od początku istnienia radio ma charakter niekomercyjny a co za tym idzie nie mamy reklam ani państwowego wsparcia, zatem radio utrzymują sami słuchacze, zaś brakujące środki pokrywane ze środków własnych. 

Promujemy artystów i wydarzenia artystyczne. 

Radio działa legalnie, zatem korzystamy z legalnych nośników i opłacamy tantiemy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
641 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Milusia i Andrzej - awatar
Milusia i Andrzej
100
Aśka z M - awatar
Aśka z M
20
Iwona Byrzykowska - awatar
Iwona Byrzykowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aśka z M - awatar
Aśka z M
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Markus 31 10 2022 - awatar
Markus 31 10 2022
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda Witwicka - awatar
Magda Witwicka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij