Zbiórka stanąć na nogi - zdjęcie główne

stanąć na nogi

20 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roma Maria Kondratowicz-Trusz - awatar

Roma Maria Kondratowicz-Trusz

Organizator zbiórki

Od prawie zawsze jestem zdana na siebie. Jestem mamą wspaniałych dzieci. Dwoje z nich jest jeszcze ze mną. W zasadzie mamy tylko siebie i mnóstwo. niezamkniętych spraw z przeszłości.


Staram się uczciwą pracą zapewnić mnie i dzieciom normalne życie ale przeszłość nadal nie pozwala mi stanąć na nogach. Nie mam rodziny, która wsparła by mnie.


Nie dla nas program 500+ bo moje najmłodsze dziecko ma 17 lat a średnie i najstarsze są już pełnoletnie. Nadal dwoje się uczy...


Ciągle ciągną się za nami jakieś nie do rozwiązania historie, które definitywnie chcę zakończyć. Nie chcę i nie mogę jeszcze przez kilka lat wyjeżdżać za chlebem.... a muszę jakoś stanąć na nogi.Jeśli rozumiesz jak ciężko mi to opisywać to już za ten fakt dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Roma Maria Kondratowicz-Trusz - awatar

  Roma Maria Kondratowicz-Trusz

  10.04.2018
  10.04.2018

  Ku mojej wielkiej radości uwierzyłam w wielkie serca !

  Jeśli to czytasz to oznacza, że Ty takie masz. Umieć pomagać to wielki dar!

  dziękuję

20 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roma Maria Kondratowicz-Trusz - awatar

Roma Maria Kondratowicz-Trusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Daria Żmuda - awatar
Daria Żmuda
19

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij