Zbiórka Połamany, stareńki Benio walczy! - miniaturka zdjęcia

Połamany, stareńki Benio walczy!

Jesteśmy maleńkim Stowarzyszeniem z Lublińca w woj. śląskim. 

W ciągu dwóch dni trafiły do nas dwa kocury z wypadków komunikacyjnych. W obu przypadkach okazało się, że mają połamaną miednicę.

Staruszek Benek leżał w rowie od samego rana. Nie mógł się ruszyć, bo tylne nóżki odmówiły mu posłuszeństwa. Pod koniec dnia znalazła go pewna Pani i zadzwoniła do nas. Benek pojechał prosto do kliniki na podstawowe badania i RTG. Okazało się, że ma złamaną miednicę, stłuczone tylne śródstopia, kiepskie parametry wątrobowe i zęby w fatalnym stanie. Wymaga całodobowej opieki, zmieniania podkładów i specjalistycznej karmy oraz suplementów. Terez jeszcze ciągnie nóżki za sobą, ale liczymy, że w końcu wstanie o własnych siłach.

Rekonwalescencja potrwa około 6 tygodni. Koszt jednego dnia bardzo dobrej opieki to 15 zł.  Nie stać nas na pokrycie takich kosztów. Na naszym koncie jest 59 zł. Nie starczy to na wiele.

Benek zasługuje na wyzdrowienie. To duży, silny, przystojny i oswojony kocur. Przy dobrym żywieniu, zrobieniu porządku z zębami i wątrobą może żyć jeszcze bardzo długo. Błagamy Was o pomoc w zbiórce pieniędzy na opłacenie podstawowej opieki dla Benusia. Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie i każdą wpłaconą złotówkę. 

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij