Jesteśmy maleńkim Stowarzyszeniem z Lublińca w woj. śląskim. 

W ciągu dwóch dni trafiły do nas dwa kocury z wypadków komunikacyjnych. W obu przypadkach okazało się, że mają połamaną miednicę.

Staruszek Benek leżał w rowie od samego rana. Nie mógł się ruszyć, bo tylne nóżki odmówiły mu posłuszeństwa. Pod koniec dnia znalazła go pewna Pani i zadzwoniła do nas. Benek pojechał prosto do kliniki na podstawowe badania i RTG. Okazało się, że ma złamaną miednicę, stłuczone tylne śródstopia, kiepskie parametry wątrobowe i zęby w fatalnym stanie. Wymaga całodobowej opieki, zmieniania podkładów i specjalistycznej karmy oraz suplementów. Terez jeszcze ciągnie nóżki za sobą, ale liczymy, że w końcu wstanie o własnych siłach.

Rekonwalescencja potrwa około 6 tygodni. Koszt jednego dnia bardzo dobrej opieki to 15 zł.  Nie stać nas na pokrycie takich kosztów. Na naszym koncie jest 59 zł. Nie starczy to na wiele.

Benek zasługuje na wyzdrowienie. To duży, silny, przystojny i oswojony kocur. Przy dobrym żywieniu, zrobieniu porządku z zębami i wątrobą może żyć jeszcze bardzo długo. Błagamy Was o pomoc w zbiórce pieniędzy na opłacenie podstawowej opieki dla Benusia. Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie i każdą wpłaconą złotówkę. 

Aktualności

 • Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Kotom "Felis" w Lublińcu - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Kotom "Felis" w Lublińcu

  19.01.18
  19.01.18

  Stan zbiórki martwi nas ogromnie. 0 zł :( Samo leczenie, hospitalizacja i specjalistyczna karma to ogromny wydatek. Do wielotygodniowego leczenia doszła jeszcze wczorajsza operacja amputacji prawej tylnej nóżki. Benio całkowicie stracił w niej czucie i amputacja była jedyną opcją na poprawienie komfortu życia naszego staruszka. Benio jest dzielny, bardzo się stara, a my chcemy zawalczyć o dom dla niego. Będzie to możliwe tylko dzięki Waszej współpracy. Jeszcze raz zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w uzbieraniu pieniążków na pokrycie kosztów leczenia i operacji Beniusia.

  Zdjęcie aktualności 11 142

Wpłaty - 16

Tom Dro - awatar
200
Tom Dro
Tom Dro - awatar
230
Tom Dro
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Ciocia Zosia - awatar
100
Ciocia Zosia
Paula - awatar
50
Paula
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.