Zbiórka Dla Stasia i Niny - zdjęcie główne

Dla Stasia i Niny

16 579 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kąkol - awatar

Joanna Kąkol

Organizator zbiórki

Witam serdecznie Każdego kto zechce poświęcić nam czas!                                                     Jestem bliską osobą dla Gosi. Gosia wie i zgadza się, abyście poznali jej osobistą opowieść           i  zechcieli wspomóc ją i dzieciaki w potrzebie.
Wczytajcie się w historię Michała i Gosi oraz ich pociech Stasia (2 lata) i Niny (1 rok).


Poznali się jako nastolatkowie na wakacjach nad morzem, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Długo pisali do siebie listy, zanim tak naprawdę zaczęli być razem.Zawsze chcieli stworzyć rodzinę i gdy już jako dorosłym ludziom miało im się to udać,niespodziewanie córeczka Michalinka zmarła jeszcze w brzuchu mamy na miesiąc przed planowanym porodem. Trudno wyobrazić sobie ból rodziców po starcie dziecka.


Z czasem jednak pomału zaczęło się układać. Na świat przyszedł długo oczekiwany Staś, zaraz po tym ukochana córeczka mamusi Ninka. Szczęśliwa rodzinka żyła sobie w Gdyni. Jednak okrutny los miał inny plan dla kochającej się pary i doświadczył ją jeszcze bardziej dotkliwie.
Michał, marynarz zarabiał na całą czwóreczkę pływając na statkach.Wypływając w jeden z rejsów w listopadzie 2017 roku, zdarzyła się tragedia, która dotknęła całą rodzinę. Serce Michała nagle przestało bić. Michał nie powrócił już z rejsu jak zwykle...W grudniu 2017 roku zawalił się świat Jego rodziny. Michał zmarł bardzo młodo, mając zaledwie 35 lat.

Życie toczy się dalej. Dzieci wraz z mamą, mimo wielkiej traumy i nadal towarzyszącej żałoby muszą być silni,chociaż zabrakło ich opoki w postaci życiowego partnera i ukochanego TATY.Niestety w naszym kraju nie każdy może liczyć na pomoc państwa. Gosi i dzieciom nie należą się żadne świadczenia.Nie mogą też liczyć na rentę rodzinną.Maluchy muszą być z mamą, potrzebują jej jak nigdy wcześniej. Zadanie, które stoi przed Gosią czyli bycie ojcem i matką nie jest usłane różami.                                                                                                           Sytuacja jest o tyle trudna, że mały Staś potrzebuje dodatkowego wsparcia. Zdiagnozowano u niego autyzm dziecięcy.Niezbędne jest każde wsparcie finansowe, by umożliwić mu rehabilitację i pomoc specjalistów od wczesnego wieku. Zależy nam by zapewnić dzieciom lepszy start, zarówno Stasiowi jak i małej Ninie. Chcemy, aby dzieci Gosi i Michała były szczęśliwe, mimo obciążeń finansowych związanych z rehabilitacją Stasia.

Ludzie dobrego serca, pomóżcie! Każda złotówka to nadzieja dla Gosi, że mały Staś będzie miał szanse na życie jak każdy chłopczyk.A dla nas, najbliżej rodziny Stasia i Niny to ta mała nadzieja, która wciąż się zaczyna i nigdy się nie kończy.
Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za udzielone wsparcie! Wiemy, że okazane dobre serce działa w dwie strony i nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś będzie mógł pomóc Wam, drodzy darczyńcy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Asia - awatar

  Asia

  19.04.2020
  19.04.2020

  Trzymaj się dzielnie Gosiu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2019
  29.12.2019

  :)

 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  13.11.2019
  13.11.2019

  Zycze wszystkiego najlepszego ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.02.2019
  09.02.2019

  Niech Bóg Wam błogosławi <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2018
  15.11.2018

  niech będzie teraz tylko lepiej

16 579 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kąkol - awatar

Joanna Kąkol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 196

Anna - awatar
Anna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina - awatar
Ewelina
5
Marcin Kowal - awatar
Marcin Kowal
10
Agnieszka Wiśniewska - awatar
Agnieszka Wiśniewska
10
mrmz - awatar
mrmz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Danuta Jasińska - awatar
Danuta Jasińska
200
Asia - awatar
Asia
50
Jola Rataj - awatar
Jola Rataj
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij