Zbiórka Sterylizacja psów - zdjęcie główne

Sterylizacja psów

2 655 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasza Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES ma swoja siedzibę w gminie Pniewy w powiecie grójeckim. Trzeci rok na tym terenie zajmujemy się psami bezdomnymi, zaniedbanymi, krzywdzonymi. Sterylizujemy, szczepimy, czipujemy, leczymy. 

Często spotykamy się z przypadkami psów właścicielskich, których opiekunowie nie potrafią lub nie chcą zadbać o sterylizację swoich psów, aby zapobiec zwiększaniu się liczby niechcianych zwierząt. Wiele osób przygarnia, lub dokarmia bezdomne psy nie myśląc o ich sterylizacji. Kiedy zwierząt przybywa i z jednej przygarniętej suczki po roku pojawia się kilka lub kilkanaście psów, wtedy ludzie nie radzą sobie i dzwonią do Fundacji prosząc o pomoc.

Staramy się pomagać, ale do tego potrzebne są pieniądze. Dlatego postanowiliśmy zebrać fundusze na sterylizację najbardziej potrzebujących psów z naszych okolic.

Mamy nadzieję, ze dzięki Waszej pomocy uda się zrealizować nasz plan.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES - awatar

  Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES

  07.09.2019
  07.09.2019

  Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za wpłaty i zrozumienie jak ważna jest sterylizacja w walce z bezdomnością zwierząt.

  Zdjęcie aktualizacji 36 851

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.2020
  26.02.2020

  Z najlepszymi życzeniami dla pieseczków od Lusi <3

2 655 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
100
Joanna Kwiatkowska - awatar
Joanna Kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Magdalena Oktaba - awatar
Magdalena Oktaba
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij