Zbiórka Sterylizacja psów - miniaturka zdjęcia

Sterylizacja psów

Zbiórka Sterylizacja psów - zdjęcie główne

Sterylizacja psów

2 655 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Nasza Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES ma swoja siedzibę w gminie Pniewy w powiecie grójeckim. Trzeci rok na tym terenie zajmujemy się psami bezdomnymi, zaniedbanymi, krzywdzonymi. Sterylizujemy, szczepimy, czipujemy, leczymy. 

Często spotykamy się z przypadkami psów właścicielskich, których opiekunowie nie potrafią lub nie chcą zadbać o sterylizację swoich psów, aby zapobiec zwiększaniu się liczby niechcianych zwierząt. Wiele osób przygarnia, lub dokarmia bezdomne psy nie myśląc o ich sterylizacji. Kiedy zwierząt przybywa i z jednej przygarniętej suczki po roku pojawia się kilka lub kilkanaście psów, wtedy ludzie nie radzą sobie i dzwonią do Fundacji prosząc o pomoc.

Staramy się pomagać, ale do tego potrzebne są pieniądze. Dlatego postanowiliśmy zebrać fundusze na sterylizację najbardziej potrzebujących psów z naszych okolic.

Mamy nadzieję, ze dzięki Waszej pomocy uda się zrealizować nasz plan.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES - awatar

  Fundacja na Rzecz Zwierząt NIE_ZŁY PIES

  07.09.19
  07.09.19

  Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za wpłaty i zrozumienie jak ważna jest sterylizacja w walce z bezdomnością zwierząt.

  Zdjęcie aktualizacji 36 851

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.20
  26.02.20

  Z najlepszymi życzeniami dla pieseczków od Lusi <3

2 655 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
100
Joanna Kwiatkowska - awatar
Joanna Kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Magdalena Oktaba - awatar
Magdalena Oktaba
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij