Sterylizacje i kastracje

owner

Katarzyna Jendrzejewska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Dlaczego potrzebujemy wsparcia?

Głównym celem naszego inspektoratu jest walka z bezdomnością zwierząt. Jedynym skutecznym na to sposobem jest sterylizacja i kastracja naszych czworonogów. Machina rozmnażania i tym samym bezdomnych i poszkodowanych zwierząt nigdy się nie skończy, jeśli adopcje szczeniąt i kociąt "z sąsiedztwa" nie zamienią się w sterylizacje suk i kotek których właściciele nie pilnują i nie zabezpieczają. To samo dotyczy samców. Staramy się położyć temu kres, a przynajmniej zmniejszyć liczbę bezdomnych zwierząt w naszych okolicach, tym samym co miesiąc poddajemy zabiegowi sterylizacji i kastracji kilkanaście zwierząt, które mnożą się bez kontroli. Czasem są to zwierzęta bezdomne, czasem zwierzęta ludzi ubogich, zawsze natomiast są to zwierzęta znajdujące się pod naszą opieką. 
Jest to jednak bardzo kosztowne wyzwanie i nasz oddział odczuwa to coraz bardziej. Nie chcemy przestać pomagać, dlatego prosimy Was o pomoc w finansowaniu sterylizacji i kastracji zwierząt!

Pomagajmy razem!

Przedstawimy Wam tylko kilka ze zwierząt które w ostatnich dniach zostały lub zostaną poddane zabiegowi. Część z nich wciąż czeka na nowe domy. Zapraszamy do przeczytania ich opisów i do adopcji zwierząt z naszej fundacji.

Mała sunia

Mała sunia, mieszka z właścicielami pod Jelenią Górą. Sytuacja finansowa i życiowa właścicieli jest bardzo trudna. Podjęliśmy decyzję o udzieleniu wsparcia w zabiegu sterylizacji. Inaczej sunia dalej by się rozmnażała. Sunia nie jest do adopcji.

Photo

Sunia Lena

Sunia Lena ( ok.7 lat ). Mama dwóch Bąbelków, które zostały już zaadoptowane i cieszą się nowym życiem. Lena została poddana zabiegowi sterylizacji, czeka ją jeszcze operacja polegająca na wyciągnięciu obu listw mlecznych, gdyż są pełne guzów nowotworowych. Koszt sterylizacji i operacji oby list wyniesie nas ok. 1000 zł... :(
Szuka nowego domu!!! Jest przyjazna i łagodna, bardo wesoła. Zachowuje czystość i spokój w domu. W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Felka

Felka ( ok. 7-8 lat ), sunia którą zgłosiliście nam gdy biegała zagubiona po Sobieszowie będąc w ciąży. Oba szczeniaki znalazły nowe domy, Felka też na to liczy. Potrzebujemy funduszy na jej sterylizację.
Szuka też cierpliwego domu. Na początku jest nieufna i potrzebuje czasu, aby "pozwolić robić ze sobą wszystko". Będzie wymagała pracy nad zachowaniem albo spokojnego miejsca zamieszkania, z dala od miasta. W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lu b inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Sunia

Sunia nie jest do adopcji. Mama 4 szczeniaków, którym szukamy teraz domów. Musimy jak najszybciej podać ją zabiegowi, zanim znów się rozmnoży. Koszt zabiegu to ok. 250 zł. Prosimy o wsparcie!

Photo

Diana

Dianka ( ok. 8 lat ). Szuka nowego domu. Jest wspaniałym towarzyszem człowieka, kocha całym sercem, uwielbia dzieci. W stosunku do psów bywa różnie. Czeka ją zabieg sterylizacji i zabieg polegający na wyciągnięciu obu listw mlecznych, gdyż są pełne guzów nowotworowych. Koszt całego leczenia: 1500 zł. Prosimy o pomoc! 
W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Diana

Diana ( 8 lat ). Piękna, dostojna, wdzięczna i mądra psina. Czeka na nowy dom. Do tej pory będzie przebywać u właściciela na łańcuchu, dlatego pilnie szukamy nowych właścicieli. Będzie świetnym psem rodzinnym i stróżującym. Jest już po zabiegu sterylizacji, której koszt wyniósł ponad 300 zł. Nie zwróciła się ani złotówka :( Prosimy o pomoc!
W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lu b inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Luna

Luna. Znalazła już nowego właściciela. Wcześniej została przez nas wysterylizowana ( koszt zabiegu ponad 300 zł ). Niestety nie wpłynęły na ten cel żadne pieniądze :( Prosimy o pomoc!

Photo

Borysek

Borysek. Ponad 10 leni kochany pieseczek. Cierpiał na nowotwór jąder i przepuklinę. Wczoraj został poddany zabiegowi kastracji i operacji przepukliny. Nie mamy z czego opłacić zabiegów :( Prosimy o pomoc!

Photo

Kotka

Mama Flipa i Flapa. Kotka nie jest do adopcji - jest dzika i wolno żyjąca. Została przez nas wysterylizowana, ponieważ regularnie się rozmnażała, a kocięta prawie umierały przez różne choroby. Prosimy o pomoc w opłaceniu zabiegu!

Photo

Kropek

Kotek Kropek. Dojrzały i dostojny kocur szuka odpowiedzialnego domu z ogrodem. Jest przewspaniałym pieszczochem. Uratowany przed śmiercią przez pewne małżeństwo. Został wczoraj wykastrowany, teraz szuka nowych właścicieli. 
Prosimy o dom dla niego i o pomoc w opłaceniu kastracji!

W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lu b inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Milka

Milka ( ok. 4-5 lat). Kiedyś zaadoptowana ze schroniska, trafiła do nowego domu w koszmarnych warunkach. Żyła na łańcuchu z dala od ludzi, na ogródkach działkowych. Nie została wysterylizowana w schronisku. Ma guza ( prawdopodobnie jajników ) i czeka na sterylizację. Teraz czeka na nowy, odpowiedzialny dom. Jest wspaniała do ludzi, ufna i otwarta, radosna i żywotna. Póki co nie dogaduje się z innymi psami. Prosimy o pomoc finansową na leczenie i sterylizację suni ( koszt leczenia i zabiegu ok. 400 zł ) i o dom dla suni!
W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lu b inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Diana

Kolejna 8 letnia Diana :) Sunia jest psem idealnym, gotowa do adopcji od zaraz. Odebrana interwencyjnie właścicielowi. Łagodna, ufna i przyjazna do całego świata ludzi i zwierząt. Bardzo aktywna i żywiołowa. Będzie wymagała zapewnienia aktywnie i ciekawie spędzanego czasu. Pilnie trzeba poddać ją zabiegowi sterylizacji ( koszt. ok. 350-400 zł ). Na ten moment nie mamy na to ani złotówki. Prosimy o pomoc w znalezieniu dla niej domu i w opłaceniu zabiegu!

W sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lu b inspektorat.jelenia@gmail.com

Photo

Dwa kociaki

Te dwa maluchy to kocięta Białej Damy ( niestety nie mamy zdjęcia ). Potrzebujemy pieniędzy na sterylizację ich mamy, ponieważ znowu jest dolna do rozrodu. Jeśli nie podejmiemy zabiegu, za 2 miesiące kolejne maluchy będą bezdomne. Pilnie prosimy o wsparcie.
 

Photo

Kto pomaga?

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane - Inspektorat Jelenia Góra

owner

Katarzyna Jendrzejewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

 • Avatar Mariola
  50
  Mariola
 • Avatar marek
  20
  marek
 • Avatar Aleksandra
  30
  Aleksandra
 • Avatar Inga
  20
  Inga
 • Avatar Daria
  50
  Daria
 • Avatar Paula
  100
  Paula
 • Avatar Agnieszka
  200
  Agnieszka
 • Avatar Joanna
  20
  Joanna
 • Avatar Kasia
  30
  Kasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę