Zbiórka Samochód dla bezdomnych-StowDom - zdjęcie główne

Samochód dla bezdomnych-StowDom

5 361 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani !

Zwraca się do Was

Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie "DOM"

Od 16 lat Stowarzyszenie DOM prowadzi Ośrodek "Pomocna Przystań", na który składają się dwa schroniska dla bezdomnych. Mieszka w nich obecnie łącznie ponad 50 osób. 

Ośrodek nasz pomaga bezdomnym i ubogim a mieszkańcy naszego domu pomagają nam także prowadzić przy-schroniskowy Punkt Charytatywny. Pomaga on wielu potrzebującym z terenu miasta Gniezna, nie tylko bezdomnym. 

Prosimy bardzo o pomoc. 21 lutego 2021 w nocy, z nie wyjaśnionych jeszcze przyczyn, uległ całkowitemu spaleniu nasz, tak potrzebny w pracy samochód - 10 letni, osobowo-dostawczy Citroen Berlingo. Samochód służył nam nie tylko do przewożenia towarów i osób, ponieważ oba schroniska są oddalone od siebie, ale przede wszystkim zawoziliśmy nim naszych schorowanych, niepełnosprawnych i często w podeszłym wieku podopiecznych do przychodni i szpitali, w tym często do Wrześni czy Poznania. Posiadając samochód mogliśmy szybko i skutecznie pomagać ludziom w różnych trudnych sytuacjach.

Wszyscy wraz z mieszkańcami "Pomocnej Przystani" jesteśmy bardzo poruszeni tym zdarzeniem, zwłaszcza, że samochód z powodu nie wystarczających środków nie był ubezpieczony. Strata samochodu jest szczególnie bolesna, bo na jego zakup nasi bezdomni mieszkańcy sami zarobili uczciwą pracą. Teraz z powodu epidemii niestety nie jest to możliwe.

Prosimy o wsparcie zakupu kilkuletniego samochodu osobowo-dostawczego, który pozwoli w pełni wrócić ośrodkowi do sprawnej pracy i opieki nad naszymi podopiecznymi.

Wasza ofiarność pomoże nam nie tylko w zakupie samochodu ale podniesie nas na duchu. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę i za każdą dobrą myśl o nas.

Z góry dziękujemy.

Marian Wierzbicki - Prezes Stowarzyszenia

Maria Chwiałkowska-Grygiel - Sekretarz Stowarzyszenia

Kadra i Mieszkańcy Ośrodka "Pomocna Przystań"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    27.02.21
    27.02.21

    Powodzenia-trzymam kciuki za zbiórkę

5 361 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Ania - awatar
Ania
50
Monika - awatar
Monika
50
Parafia pw. bł. Jolenty w Gnieźnie - awatar
Parafia pw. bł. Jolenty w Gnieźnie
786
Chrystus Wieczysty Kapłan - awatar
Chrystus Wieczysty Kapłan
1 800
Katarzyna Wojciechowska - awatar
Katarzyna Wojciechowska
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Piątkowski - awatar
Piotr Piątkowski
20
KRYSTIAN - awatar
KRYSTIAN
50
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij