Zbiórka Projekt LGBT-free zones - zdjęcie główne

Projekt LGBT-free zones

15 428 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób
Bart Staszewski - awatar

Bart Staszewski

Organizator zbiórki

/English below/

Cześć! Ponieważ wielu z was pyta, jak może wesprzeć mój projekt fotograficzny, postanowiłem dać wam taką możliwość.

Do tej pory zrobiłem zdjęcia dla kilku gmin i finansowałem to z własnych środków. Po tym z jakim odzewem spotkała się moja akcja, wiem, że muszę ją kontynuować i doprowadzić do końca. Pozostało mi 30 zdjęć.

Każde zdjęcie to wizyta w innej miejscowości. Koszt jednego wyjazdu to średnio około 300 zł (benzyna, czasem wypożyczenie auta). W czasie jednego wyjazdu mogę zrobić od 1 do 3 zdjęć w zależności od odległości między miejscowościami. Większość z tych, które pozostały mi do zrobienia jest w województwach podkarpackim i małopolskim, stąd koszt tych wyjazdów może być nawet większy. Trudno mi teraz to oceniać. Czasami będę musiał też nocować na miejscu, żeby nie wracać do Warszawy tylko następnego dnia jechać do kolejnej gminy.

Koszt kontynuacji projektu to ok 10 tys. zł.

Projekt docelowo jest planowany do wystawienia w galerii, dlatego konieczne będzie także wydrukowanie zdjęć w odpowiedniej jakości, oprawienie ich i przygotowanie na wystawę. Koszty z tym związane wyniosą ok 5 tys. zł.

Jeżeli uda zgromadzić dodatkowe środki pozwolą mi one na dalsze działania na rzecz społeczności LGBT w Polsce, w szczególności na wspólne działania z organizacjami LGBT i grupami nieformalnymi działającymi na terenach objętych „strefami wolnymi od LGBT”.

Zbiórka dotyczy jedynie realizacji projektu i nie dotyczy ewentualnych kosztów mandatów, grzywien czy procesów.


English:  Hello! Since many of you are asking how to support my art project, I decided to give you this opportunity. So far, I took pictures of several municipalities and financed it from my own resources. After the response to my action, I know I have to continue it and bring it to an end. I have 30 pictures left. Each picture is a visit to a different town. The cost of one trip is on average about 70 € (petrol, sometimes renting a car). During one trip I can take from 1 to 3 photos depending on the distance between the towns. Most of the things I have left to do are in the Podkarpackie and Małopolskie Voivodeships, so the cost of these trips may be even higher. It's hard for me to judge now. Sometimes I will also have to stay overnight on the spot, so as not to return to Warsaw but to go to the next commune the next day. The cost of continuing the project is about 2.300€

The project is planned to be exhibited in the galleries, so it will also be necessary to print the photos in the appropriate quality, frame them and prepare them for exhibition. The related costs will amount to approximately 1.200€. If additional resources can be mobilized, they will allow me to continue my work for the benefit of the LGBT community in Poland, in particular to work together with LGBT organizations and informal groups operating in the "LGBT free zones".

Komentarze


 • Przemek - awatar

  Przemek

  12.03.20
  12.03.20

  Powodzonka B.

 • Patt - awatar

  Patt

  09.03.20
  09.03.20

  keep going 🌈💙

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  08.03.20
  08.03.20

  Pieniądze dobrze zainwestowane :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.03.20
  08.03.20

  Bart, robisz wiele dla ludzi, którzy często są bezbronni - dziękuję Ci za to. Nie zgadzam się na segregowanie i wykluczenie ludzi. Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.03.20
  07.03.20

  Robisz genialną rzecz, dziękuję!

15 428 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób
Bart Staszewski - awatar

Bart Staszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 209

Piotr Wojcik - awatar
Piotr Wojcik
20
Wojciech Siebert - awatar
Wojciech Siebert
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek - awatar
Tomek
10
Filip Govaerts - awatar
Filip Govaerts
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert - awatar
Robert
15
Bartek - awatar
Bartek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij