Zbiórka Koci katar Sulejmana - zdjęcie główne

Koci katar Sulejmana

1 992 zł z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 20.06.2019

Jedno kocie nieszczęście go ni drugie 😭
Tym razem ogromnie prosimy o pomoc dla Sulejmana.


Sulejman miał spore problemy zdrowotne, wyszedł na prostą, ale koci katar wrócił ze zdwojoną siłą 😭😭😭 Sulejman stracił apetyt, jest apatyczny, z oczu i nosa leje się ropa.
Musimy natychmiast mu pomóc.
Prosimy Was kochani o wsparcie dla Sulisia. Zbiórki stoją, nie mamy za co go leczyć...
Wspólnymi siłami uda nam się go na nowo postawić na łapki. 

Komentarze


 • Dorota Zwierzyńska-Symonajc - awatar

  Dorota Zwierzyńska-Symonajc

  19.06.19
  19.06.19

  Życze Ci Koteczku zdrowia i szczescia

 • Marta - awatar

  Marta

  18.06.19
  18.06.19

  Zdrowiej Serduszko:-*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.19
  18.06.19

  😽

1 992 zł z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
100
Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
50
Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
100
Olena Pyrohova - awatar
Olena Pyrohova
200
Łukasz - awatar
Łukasz
10
Paula - awatar
Paula
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna M - awatar
Anna M
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij