Zbiórka Koci katar Sulejmana - zdjęcie główne

Koci katar Sulejmana

1 992 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 20.06.2019

Jedno kocie nieszczęście go ni drugie 😭
Tym razem ogromnie prosimy o pomoc dla Sulejmana.


Sulejman miał spore problemy zdrowotne, wyszedł na prostą, ale koci katar wrócił ze zdwojoną siłą 😭😭😭 Sulejman stracił apetyt, jest apatyczny, z oczu i nosa leje się ropa.
Musimy natychmiast mu pomóc.
Prosimy Was kochani o wsparcie dla Sulisia. Zbiórki stoją, nie mamy za co go leczyć...
Wspólnymi siłami uda nam się go na nowo postawić na łapki. 

Komentarze


 • Dorota Zwierzyńska-Symonajc - awatar

  Dorota Zwierzyńska-Symonajc

  19.06.19
  19.06.19

  Życze Ci Koteczku zdrowia i szczescia

 • Marta - awatar

  Marta

  18.06.19
  18.06.19

  Zdrowiej Serduszko:-*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.19
  18.06.19

  😽

1 992 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
100
Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
50
Agnieszka K. - awatar
Agnieszka K.
100
Olena Pyrohova - awatar
Olena Pyrohova
200
Łukasz - awatar
Łukasz
10
Paula - awatar
Paula
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna M - awatar
Anna M
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij