Zbiórka Sunia zbiera na nowe życie - zdjęcie główne

Sunia zbiera na nowe życie

1 263 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Martyna Sobieraj - awatar

Martyna Sobieraj

Organizator zbiórki

Dnia 5 października 2017r została przeprowadzona interwencja w gminie Gruta. Łącznie na jednym podwórku 8 psów wymagajacych pilnej pomocy. Pośród 8 potrzebujacych na końcu podwórka znajdowała się strasza ruda sunia na łańcuchu. Sunia nie miała ani wody ani jedzenia. Jej  "buda" nie wymaga komentarza. W środku "budy" brud i gołe deski. Sunia dzieli pseudo bude z kurami. Punia w najbliższych dniach zostanie zabezpieczona w hoteliku, którego koszt to około 300 zł miesięcznie plus karma. Zbieramy środki aby ostatnie lata sunia spędziła w godnych warunkach na jakie zasłużyła. Dziękujemy za pomoc i serca!

Aktualności


 • Martyna Sobieraj - awatar

  Martyna Sobieraj

  06.06.20
  06.06.20

  Z przykrością informujemy ze 30.05.2020 r. Bunia odeszła za Tęczowy Most😢. Odeszła u boku swoje rodziny u której spędziła ostatnie 2,5 roku życia. Odeszła bardzo kochana przez swoich opiekunów i poznała co to pełna miska, ciepło, miękkie łóżko i kochający człowiek. Dziękujemy wszystkim za wsparcie dla Buni. Nigdy o Tobie nie zapomnimy Nasza Buniu...

Komentarze


 • Karolina Kawalec - awatar

  Karolina Kawalec

  27.10.17
  27.10.17

  Warto !:)

 • Florson - awatar

  Florson

  07.10.17
  07.10.17

  ;)

1 263 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Martyna Sobieraj - awatar

Martyna Sobieraj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Pietrzak - awatar
Paulina Pietrzak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika Naczyńska - awatar
Monika Naczyńska
10
Łukasz Banaszkiewicz - awatar
Łukasz Banaszkiewicz
100
Justyna Jankowska - awatar
Justyna Jankowska
20
Sandra Zażdżyk - awatar
Sandra Zażdżyk
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij