Sprzęt wędkarski dla chłopaka

owner

Anita Kadłubicka

Organizator zbiórki

Zbiórka

Głównym celem zbiórki jest zakup przed-urodzinowego prezentu dla mojego chłopaka. Dodam jeszcze, że ma to być niespodzianka, tak więc tym większa mobilizacja z mojej strony!  

Wędkarstwo to od najmłodszych lat jego hobby, niestety musiał je na jakiś czas porzucić. Wiem jakie to dla niego ważne i ile przyjemności mu to sprawia, dlatego postanowiłam podarować mu taki prezent. Sam próbował przygotować się do nadchodzących zawodów, jeszcze w tym sezonie, niestety ze względu na wydatki "dnia codziennego" nie jesteśmy w stanie zakupić całego sprzętu, a pierwsze zawody już w kwietniu! 

Pewnie niewielu z Was zdaje sobie sprawę z tego, że wędkarstwo to sport i pasja, ale też spory wydatek. Sama nic nie wiedziałam na ten temat i pewnie mało by mnie to interesowało, gdyby nie On. Zaangażowanie z jakim o tym opowiada i te ogniki w oczach na myśl, że mógłby i chciałby wrócić do tego, co kiedyś sprawiało, że jest szczęśliwszy. Człowiek z ogromną pasją, ale brakiem środków to jak ptak, któremu podcięto skrzydła. 

Oto dowód na to, że naprawdę warto w Niego "zainwestować" :

Tak więc cel jest taki: zdobyć pieniądze na podstawowy sprzęt, aby mógł ponownie zacząć realizować się w tym co kocha i mocno wierzę w to, że pomożecie! 

PS: Dla miłośników zwierząt - wszystkie rybki są wrzucane z powrotem do wody, nikt na tym nie ucierpi ;) 

owner

Anita Kadłubicka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

  • Avatar Anonimowy Darczyńca
    20
    Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę