Zbiórka Zostań Świętym Mikołajem ! - miniaturka zdjęcia

Zostań Świętym Mikołajem !

Misją Fundacji DOM Dbamy O Młodych jest polepszenie sytuacji i danie szans na lepszą przyszłość dzieciom z domów dziecka, a także z rodzin ubogich i dysfunkcyjnych. Chcemy,aby młode osoby miały równe możliwości, niezależnie od tego, jak trudne doświadczenia mają już za sobą. Na początku działaliśmy tylko na Dolnym Śląsku– teraz pomagamy w całej Polsce.

Co roku realizujemy dziecięce marzenia na święta Bożego Narodzenia. Nasi podopieczni piszą listy do Świętego Mikołaja. Oczywiście zarówno ich, jak i naszym największym życzeniem byłoby,aby dorastali w spokojnych, kochających domach, w których niczego nie brakuje.Wiemy jednak, że spełnianie ich małych, materialnych marzeń – jak maskotki,elektronika, sprzęt sportowy – to sposób na to, aby wnieść w ich święta odrobinę radości. Nie ma dla nas lepszej nagrody niż dziecięcy uśmiech, który mamy okazję widzieć, kiedy nasi podopieczni rozpakowują prezenty.

Dlatego jak co roku prosimy Państwa o wsparcie finansowe. Dzięki niemu będziemy mogli zrealizować nasz ambitny cel i odpowiedzieć w 100% na każdy list do Świętego Mikołaja, który trafi do naszej Fundacji. To mały gest z Państwa strony, a jednocześnie to bezcenny moment, kiedy dzieci znajdują w świątecznych paczkach dokładnie to, o czym nieśmiało myślały od dawna. 

Wybierz kwotę

Wpłaty - 4

Adrian - awatar
50
Adrian
Paulina - awatar
50
Paulina
Ania - awatar
20
Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.