Zbiórka Na rehabilitację i leczenie - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację i leczenie

Agnieszka Włodarczyk - awatar

Agnieszka Włodarczyk

Organizator zbiórki

Nazywam się Agnieszka Włodarczyk. Jestem mamą Sylwii Zakrzewskiej.

ZwracaM się z gorąca prośbą do ludzi życzliwych, do ludzi dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskiwaniu funduszy na leczenie i rehabilitację Sylwii Zakrzewskiej.

Sylwia urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. W dniu 13.03.2013r. trafiła do szpitala w Białymstoku z powodu posocznicy oraz zapalenia płuc i grypy B. W dniu 17.07.2012 r. Sylwia trafiła do szpitala z powodu wyrostka robaczkowego, doszło do zapalenia otrzewnej. Z tego powodu Sylwia miała niedrożność jelit, posocznicę i niewydolność nerek. Dziewczynka jest pod stałą opieką lekarzy: nefrologa, ortopedy, chirurga, neurologa. Sylwia trafiła do szpitalA 30.12.2015 i przebywała do 11.03.2016 z powodu odleżyn oraz pęknięcia torbiela przy jajniku i doszło do zapalenia otrzewnej.

Od tamtej pory Sylwia ma kłopoty z układem moczowym, prawie cały czas przebywa w szpitalu z powodu nawracającej bakterii proteus mirabilis, jest dzieckiem cewnikowanym 5 razy dziennie, bierze stałe leki. Dziecko porusza się na wózku inwalidzkim. Jest bardzo ciężko, koszty związane z leczeniem bardzo odciążają budżet rodziny. Dzięki Fundacji i ludziom dobrej woli zakupiona została winda oraz wózek inwalidzki elektryczny i wózek o napędzie ręcznym. Za okazaną pomoc i życzliwość jestem i zawsze będę niezmiernie wdzięczna, z góry z całego serca serdecznie Państwu dziękujemy.

Gorąco prosimy o wsparcie na dalsze leczenie i rehabilitację oraz zakup niezbędnego sprzętu medycznego, opatrunki, leki dla Sylwii.

Zdjęcie opisu zbiórki Na rehabilitację i leczenie

Aktualności

 • Agnieszka Włodarczyk - awatar

  Agnieszka Włodarczyk

  31.12.16
  31.12.16

  Kochani zbieramy na schodolas dla mojej córki Sylwii

  Zdjęcie aktualności 2 231

Agnieszka Włodarczyk - awatar

Agnieszka Włodarczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
300
Anonimowy Darczyńca
Kasia Kwiatek - awatar
20
Kasia Kwiatek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij