Zbiórka Bieżące psie potrzeby - Szajka - zdjęcie główne

Bieżące psie potrzeby - Szajka

2 383 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Wysłaliśmy do domu już wiele psów odpiętych z łańcuchów, wyciągniętych z "hodowli" oddanych przez ludzi, którzy z rożnych przyczyn życiowych nie mogli pełnić nad nimi opieki. Większość z tych psów nie miała niczego, poza problemami ze zdrowiem i zachowaniem. Każdego psa odrobaczyliśmy, zabezpieczyliśmy przeciwko kleszczom. Większość zaczipowaliśmy i zaszczepiliśmy. Znakomitą część wykastrowaliśmy. W każdego włożyliśmy ogrom pracy, ale to akurat zwraca nam po stokroć zdjęcie uśmiechniętej, psiej mordy z nowego domu :) Ale niestety psie szczęście nie opłaca  kosztów weterynarzy, transportów, jedzenia. Kochani, szajka działa wyjątkowo prężenie. Mamy wspaniałego doktora, który ma dla nas naprawdę dobre ceny. Szukamy ubojni, żeby kupować mięso w hurcie w dobrej jakości i cenie. Poza Kavą, która jest w profesjonalnym hoteliku z behawiorystą, zabieramy psy z ulicy do naszych domów. Uczymy je zachowania, diagnozujemy, staramy się wyleczyć z traum i nauczyć, jak żyć z człowiekiem. Jednakże, jakbyśmy nie kombinowali, koszty są ogromne. Dlatego zwracamy się do Was z równie ogromną prośbą. Jeżeli popieracie to co robimy, jeżeli cieszy Was tak jak i nas kolejne uratowane, psie życie, musicie pomóc Szajce. Nie będziemy owijać w bawełnę, w tym roku w piku psów potrzebujących pomocy mieliśmy czternastkę samych szczeniaków plus dorosłe psy. Teraz w naszych domach tymczasowych mamy w sumie 28 podopiecznych. Nie każdy z nich ma szansę na dom. Easter, Argos, pewnie też Kuba którego nikt nie chce... te psy nie zaznają człowieka na własność. To my jesteśmy dla nich namiastką rodziny, ale utrzymanie tych psów też kosztuje. Nie mamy serca zostawić na łańcuchu suki, która rodzi co cieczkę. Nie mamy serca zostawić psa w kojcu, z którego nie wychodzi. Szajka działa na terenie całej Polski i kiedy jest potrzeba, rzadko odmawiamy.  Teraz o pomoc my prosimy Was. W tym roku nasze wydatki przekroczyły dwukrotnie wpływy z darowizn i utrzymaliśmy się tylko dzięki 1%, ale i ten już się kończył i na chwilę obecną nasze bieżące zobowiązania przekraczają stan konta. 

Najnowsze szajkowe nabytki to czwórka psów z likwidowanej hodowli. Psów, które oszalały na widok trawy. Psów które piły wodę jak szalone, bo wcześniej tej wody im brakowało. Psów chudych, do odrobaczenia, czipowania, zbadania, a na koniec do kastracji. Psów które cieszą się i hasają jak szczeniaki, mimo że wciąż boją się trochę człowieka. Te psy też pociagną za sobą spore wydatki, ale jest to nieodzowne by mogły zacząć nowe, szczęśliwe życie.

Teraz zaś nie przedłużając, pokażemy Wam niektóre psy, które są już w nowych domach. Jeżeli chcecie by kolejne dołączyły do listy szczęściarzy, wesprzyjcie nasze działania. 

Więc kto da radę? ;)

Aktualizacje


 • Szajka Szarego Wilka - awatar

  Szajka Szarego Wilka

  27.04.2019
  27.04.2019

  To dzięki Wam możemy sprawić, by smutne psie pyski znowu się uśmiechały :) Sonia dziękuje za wpłaty, dzięki nim opłacimy doktora, który lecząc nasze psiaki dokonuje dla nich prawdziwych cudów. Sonię czeka jeszcze kastracja, by była gotowa do adopcji. Jest to jeden z celów niniejszej zbiórki.

  Zdjęcie aktualizacji 30 334

Komentarze


 • Daria - awatar

  Daria

  05.08.2021
  05.08.2021

  Kosmos pozdrawia :D

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.08.2021
  05.08.2021

  Dziękuję za wszystko co robicie ❤️

 • Katarzyna Weinar - awatar

  Katarzyna Weinar

  26.04.2019
  26.04.2019

  Na większy uśmiech kosmatego pyska :) Z pozdrowieniami Arya.

2 383 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób

Wpłaty: 47

Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Oskar Rusek - awatar
Oskar Rusek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Ciesielska - awatar
Karolina Ciesielska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
paulin - awatar
paulin
10
Ewa Borcz-Wdowiarska - awatar
Ewa Borcz-Wdowiarska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij