Krzysiek Ziemianek - awatar

Krzysiek Ziemianek

Organizator zbiórki

Znalazłem Candy około miesiąc temu, zmarzniętą, głodną, wycienczoną i ze złamaną łapą. To pierwsze zdjęcie jakie jej zrobiłem:

Miała wtedy około 7 tygodni. Nie mam pojęcia czy ktoś ją porzucił, czy po prostu nie nadążała za matką i resztą młodych i została. Nie miałem serca jej zostawić. Jej łapa była w strasznym stanie, nie dość, że wyglądała na złamaną, to jeszcze lekko krwawiła. Zabrałem ją do weterynarza i tam moje przypuszczenia się sprawdziły, łapa była złamana. Lekarze na początku mówili, że żaden zabieg nie będzie potrzebny, zwykłe usztywnienie i powinno wszystko się zrosnąć. Niestety łapa była mocno poharatana, więc żeby usztywnić łapę, to trzeba było zaczekać, aż się zagoi. Dlatego usztywnienie musiało być zmieniane codziennie, żeby przemywać ranę. Sam nie byłem w stanie tego robić, dlatego musiałem codziennie jeździć do weterynarza na zmianę opatrunku. Same wycieczki tam + lekarstwa wyniosły mnie około 700 zł.
Przynajmniej na tym zdjęciu widać, że jazda samochodem sprawia jej przyjemność :)


Niestety po miesiącu okazało się, że łapa się źle zrasta i będzie potrzebny zabieg. Koszt operacji to około 800-900 zł. Potem dochodzi do tego rehabilitacja oraz dodatkowe koszta związane z lekarstwami i wizytami u weterynarza, co może wyjść około 500-700 zł.
Jedno jest pewne, znalazła w końcu dom, w którym jest kochana i może czuć się bezpiecznie, jednak jej leczenie to dla mnie spory wydatek i trochę mnie przerasta i chciałem prosić nawet o najdrobniejszą pomoc. Dziękuję bardzo w imieniu moim i Candy :)


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Krzysiek Ziemianek - awatar

Krzysiek Ziemianek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij