Zbiórka Szef z przegryzionym policzkiem - miniaturka zdjęcia

Szef z przegryzionym policzkiem

Z Szefem znamy się już od wielu lat. Do co najmniej 12-letni kocur, który został jako ostatni z siódemki rezydentów mieszkających na terenie jednej z przychodni lekarskich na łódzkich Bałutach. Mimo, że to kocur wolno żyjący co jakiś czas trafia do nas z różnymi dolegliwościami.

Tym razem „dostało mu się” prawdopodobnie od innego kota lub może psa w podwórkowej zadymie. Policzek przegryziony na wylot, sącząca się zaropiała rana. Pewnie chodził tak kilka dni, bo przecież Szef nie okaże słabości. Na szczęście czujne oko karmicielek nie dało się oszukać i kocur w trybie natychmiastowym trafił do lecznicy.

Pan doktor go znieczulił, ranę oczyścił, założył sączek.  Przy okazji usunął jeden z ostatnich zębów. Wszystko przebiegło bez większych komplikacji. Szef mieszka na podwórku, ale jest na tyle oswojony, że można przy nim przeprowadzić wszelki zabiegi lecznicze bez utraty palców. Zostało więc kocisko w lecznicy, bo ranę trzeba codziennie oczyścić i zalać antybiotykiem. Pewnie posiedzi tam tydzień – półtora, do chwili gdy wypuszczenie go na dwór będzie zupełnie bezpieczne.

Bardzo prosimy o pomoc finansową – weterynarz, przy całej dobroci serca nie będzie leczył Szefa za darmo.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  09.02.18
  09.02.18

  Nie ma już Szefa z nami. Odszedł niespodziewanie w lecznicy. Dołączył do swojego stada za Tęczowym Mostem. Dziękujemy za wpłaty i za zainteresowanie

  Zdjęcie aktualności 11 809

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Alessandra - awatar
20
Alessandra

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij