Zbiórka Laptopy dla Szkoły nr 124 Kraków - miniaturka zdjęcia

Laptopy dla Szkoły nr 124 Kraków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Laptopy dla Szkoły nr 124 Kraków - zdjęcie główne

Laptopy dla Szkoły nr 124 Kraków

449 zł  z 395 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Piętak - awatar

Michał Piętak

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,   

Została uruchomiona zbiórka, której celem jest zakup laptopów przez naszą Szkołę nr 124 w Krakowie - Bieżanowie (ul. Weigla 2/ul. Sucharskiego 38), które będą przekazane do użytkowania Uczniom na zasadzie umowy - w celu wykorzystania do nauki, pozostając własnością Szkoły. Laptopy będą ubezpieczone oraz serwisowane z pieniędzy ze zbiórki.

Zachęcam - jako jeden z Rodziców Uczniów tej Szkoły do pomocy poprzez Wasze wpłaty. Uważamy, że taka forma działania, w której laptop będzie Uczniom udostępniony do użytkowania, po pierwsze da wszystkim równe szanse w dostępie do technologii, nauczycielom pomoże w pracy, gdyż wiedząc, że każdy Uczeń ma laptopa, będą mogli w inny sposób przygotowywać się do zajęć, a także dla Uczniów będzie formą nauki poszanowania dla czegoś, co otrzymali w użytkowanie.

Nasza zbiórka uzyskała oficjalne wsparcie ze strony psychologa, dziennikarki oraz autorki programów on-line i licznych artykułów w Onet.pl, twórczyni marki Oh ! me Małgorzaty Ohme, znanej szerokiej widowni jako prowadząca DDTV.

Wspiera nas także Radny Miasta Krakowa, Łukasz Wantuch. Łukasz w swojej działalności znany jest z licznych inicjatyw prospołecznych i wielu ciekawych pomysłów, z których wiele udało się zrealizować z pożytkiem dla krakowskiej społeczności. 

Oto kilka zasad, jakimi kierujemy się w naszej zbiórce - zachęcamy do zapoznania się z nimi:

- kwota zbiórki została ustalona jako ilość uczniów pomnożona przez kwotę 800 zł, czyli koszt 1szt laptopa używanego po przeglądzie i z gwarancją plus koszt ubezpieczenia laptopów oraz ich serwisowania/napraw

- każda wpłata w wysokości 800 zł i wielokrotność tej kwoty (koszt 1szt laptopa) powoduje, że stajesz się Fundatorem i laptopy zakupione przekazanych przez Ciebie środków będą opisane jako ufundowane przez Ciebie - imieniem i nazwiskiem, czy też nazwą organizacji, którą reprezentujesz :-)

- wszystkie wydatki w związku z zakupem komputerów itd zostaną upublicznione, każda złotówka zostanie ROZLICZONA, aby wszystko było klarowne i przejrzyste dla Darczyńców

- pieniądze po zebraniu zostaną przekazane BEZPOŚREDNIO w formalny, zgodny z prawem sposób na rzecz Szkoły nr 124 w Krakowie (ul. Weigla 2/Sucharskiego 38) w celu dokonania zakupu laptopów, ubezpieczenia ich i dalszej obsługi

Zbiórka ma oczywiście poparcie Dyrektora Szkoły, Pana Bartosza Rutkowskiego. Wspólnymi siłami bardzo chcemy wyrównać nieco szanse młodszych i starszych dzieci uczących się w naszej szkole w dostępie do nowych technologii.

Bardzo wszystkim dziękujmy za pomoc :-) .. :-).

Jeżeli nie możesz nic wpłacić, to bardzo proszę, jeżeli popierasz akcję - Udostępnij tą zbiórkę :-)

UWAGA - jeżeli zaistnieje sytuacja, ze nie uda się zebrać odpowiedniej kwoty na laptopy i nie pozyskany źródła finansowania na brakujące środki, wszystkie wpłaty będą zwrócone do Darczyńców, a wpłaty anonimowe przekazane na rzecz jednej z krakowskich fundacji, wybranej losowo.

Dajmy szansę Dzieciakom na łatwiejszy start w lepszą przyszłość !

Michał Piętak

Rodzin jednego z Uczniów, Zastępca Przewod. Rodziców Klasy 2D

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Piętak - awatar

  Michał Piętak

  19.06.2020
  19.06.2020

  Witam serdecznie :-) Chciałbym poinformować, że naszą zbiórkę oficjalne poparła swoją osobą Małgorzata Ohme - dziennikarka, psycholog, prowadząca DDTVN, twórczyni programów on-line na Onet.pl, a także własnej marki Oh ! me. Bardzo dziękujemy Gosiu za Twoje wsparcie i wierzymy, że razem z Tobą zbiórka osiągnie sukces i będziemy mogli poprawić oraz wyrównać szanse dzieciaków w dostępie do nowych technologii.

  Zdjęcie aktualizacji 51 373

449 zł  z 395 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Piętak - awatar

Michał Piętak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Wantuch - awatar
Łukasz Wantuch
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
88
Barbara G. - awatar
Barbara G.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij