Zbiórka Szopen zbiera na start - zdjęcie główne

Szopen zbiera na start

180 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Szopen psiak, któremu rok temu szukałam domu i go znalazł. Teraz na wakacjach u Adopciaki Kasi

Sytuacja nowej opiekunki psiaka trochę się pozmieniała. Nie udało się z partnerem i się rozeszli, przeprowadza się ale niestety nie ma żadnego zaplecza finansowego dla siebie czy psiaka.

Zrobi wszystko aby psiaków było jak najlepiej, ponieważ nie chcę się z nim rozstawać i chce jej w tym pomóc. Oboje się nawzajem kochają.

Chciałabym zabezpieczyć Szopena na jakiś czas dopóki znajoma nie znajdzie dobrej pracy w nowym miejscu i stanie na nogi.

Chciałbym wykastrować Szopena koszt około 150-200 zł (w poniedziałek będę wiedziała dokładnie)

Zakupić 30 kg karmy dla psa Bosch mini koszt 210 zł (przy tych gabarytach psa powinno to starczyć na kilka miesięcy)

Zakupić obroże na pchły foresto koszt około 100 zł działa pół roku.

A jak się uda to i jakaś mokrą.

Będę mogła na Was liczyć??

A może sami chcecie coś podarować z karm, zabawek?

Z góry dziękuję za każde wsparcie.

Wieczorkiem zrobię zbiórkę...

Mamy na zbiórkę około tygodnia ale wiem że na Was mogę liczyć <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
180 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Małgorzata Cader - awatar
Małgorzata Cader
50
Wioleta - awatar
Wioleta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marian 607 - awatar
Marian 607
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Adamiak - awatar
Karolina Adamiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij