Zbiórka Mój mały Szymonek - miniaturka zdjęcia

Mój mały Szymonek

Zbiórka Mój mały Szymonek - zdjęcie główne

Mój mały Szymonek

3 313 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Pati Dziembala - awatar

Pati Dziembala

Organizator zbiórki

Mam na imię Szymon. Obecnie mam 8 miesięcy. Od urodzenia choruję, mam wrodzone torbiele mózgu. Niestety lekarze gdy się urodziłem nie wykonali badań,które powinienem mieć i nikt nie wiedział o mojej chorobie. Gdy miałem 4 miesiące wykonano mi badanie usg przezciemiączkowe, po którym zostałem skierowany do szpitala w Opolu na MRT główki. Po badaniu zostałem natychmiast przetransportowany do Cnetrum zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie przeszedłem operacje założenia implantu układu zastawkowego torbielo-otrzewnego z powodu torbieli pajęczynówki przedniego i środkowego dołu czaszki po stronie lewej. Torbiel przez 4 miesiące mojego życia urósł na ok 4,2x9,9x8,5 cm i wyrządził nieodwracalne szkody,przesunął punkt ośrodkowy mózgu i powodował ogromne ciśnienie wewnątrz-czaszkowe, co w niedługim czasie doprowadziłoby do tragicznych skutków. Z powodu ciężkiej głowy nie trzymałem jej w osi pozycji pionowej, nie unosiłem też jej leżąc na brzuszku.Dzięki stałej rehabilitacji doganiam powoli rówieśników.Z powodu wady neurologicznej bardzo często choruję,ponieważ mam obniżoną odporność i pochłaniam choroby jak gąbka. Po przebytym RSV i zapaleniu płuc przyjmuje leki uodparniające i wziewy.

Szymonek jest po stałą kontrolą neurochirurga, neurologa oraz innych specjalistów.jest stale rehabilitowany,zakładane ma plastry aby jak najbardziej pomoc mu w wyprostowaniu kręgosłupa.Musi ćwiczyć mięśnie z powodu napięcia mięśniowego.Kalendarz wizyt zaplanowany jest na cały rok,w każdym miesiącu Szymonek ma wizyty u specjalistów.Lekarz Szymona nie jest w stanie powiedzieć nam jak będzie rozwijał się nasz syn,dlatego że uszkodzone części mózgu i jej braki mogą powodować wiele problemów neurologicznych. Bardzo chcemy aby nasz synek był zdrowy i wszystkie nasze starania i wysiłki pokazały efekty w przyszłości. Niestety koszty które ponosimy na leki,na dojazdy,na badania które nie są refundowane są duże. Dlatego prosimy o pomoc na dalsze leczenia,rehabilitacje,wizyty u specjalistów oraz wszystkie koszty z tym związane, gdyż sami nie jesteśmy w stanie tego wszystkiego opłacić. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Pati Dziembala - awatar

  Pati Dziembala

  20.10.19
  20.10.19

  Szymonek rośnie a z nim jego siła, po długim czasie gdy wszystko było ok Szymonek zaczynał dni od podejrzanych napadów przypominających padaczkę. Obecnie jesteśmy znowu pacjentami Centrum Zdrowia Dziecka.Niestety jesteśmy już po badaniach i padaczka została potwierdzona 😔. Nasz mały dzielny wojownik przyjmuje leki od kilku dni i mamy nadzieję że wszystko dobrze się skończy i leki pomogą mu i ułatwia życie.

  Zdjęcie aktualizacji 38 694

Komentarze


 • Aleksandra Moryń - awatar

  Aleksandra Moryń

  09.02.20
  09.02.20

  Zdrówka życzę ❤️

 • Ewa Marszałek - awatar

  Ewa Marszałek

  14.07.19
  14.07.19

  Życzę Wam wytrwałości, a zwłaszcza Maluszkowi, żeby wszystko zakończyło się dobrze i szybciutko. Trzymam mocno kciuki i jestem sercem z Wami.

 • Paula - awatar

  Paula

  05.07.19
  05.07.19

  Trzymam mocno kciuki za Szymonka ❤️ życzę mu dużo dużo zdrówka ❤️

  • Pati Dziembala - awatar

   Pati Dziembala - Organizator zbiórki

   05.07.19
   05.07.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc ❤️

 • Dorota Kusiek - awatar

  Dorota Kusiek

  15.06.19
  15.06.19

  jakie to przykre ze takie malutkie aniołki tak cierpią pomóżmy im

  • Pati Dziembala - awatar

   Pati Dziembala - Organizator zbiórki

   05.07.19
   05.07.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.19
  15.06.19

  Zdrówka dla Aniołka 😊

  • Pati Dziembala - awatar

   Pati Dziembala - Organizator zbiórki

   05.07.19
   05.07.19

   Bardzo dziękujemy za pomoc ❤️

3 313 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Pati Dziembala - awatar

Pati Dziembala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna - awatar
Justyna
20
Emilka Miko - awatar
Emilka Miko
50
Kasia G - awatar
Kasia G
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia El-Dursi - awatar
Sylwia El-Dursi
100
Dominik - awatar
Dominik
20
Andrzej Kostrzewa - awatar
Andrzej Kostrzewa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij