Z nami zbierzesz więcej

W trudnych chwilach potrzebujesz skutecznego narzędzia.

Home headerStwórz zbiórkęZobacz, jak to działa
Project card with save lifeProject card with dog surgeryProject card with fireProject card with humanitarian aid

Chcesz założyć swoją zbiórkę, ale potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 22 602 27 37

(od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 14:00 i 15:00 - 20:00)

lub mailowo [email protected]

Dlaczego Pomagam.pl

Nr 1 w Polsce

Najpopularniejszy i najskuteczniejszy serwis do tworzenia zbiórek pieniężnych

Skuteczność

Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3x więcej niż zbiórki w innych serwisach

Bezpieczeństwo

Szyfrujemy połączenia i dane, stosujemy najnowsze zabezpieczenia, chronimy dane osobowe

Przejrzystość

Żadnych ukrytych opłat, płatnych reklam i usług premium.

Wiarygodność

Zaufało nam już ponad 200 tysięcy użytkowników i ponad 5 milionów darczyńców

Prostota

Swoją pierwszą zbiórkę uruchomisz samodzielnie w ciągu zaledwie kilku minut

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij