Zbiórka Smutna starość bezdomnego kota - zdjęcie główne

Smutna starość bezdomnego kota

875 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Michalak Bryła - awatar

Joanna Michalak Bryła

Organizator zbiórki

Kochani, bardzo proszę o pomoc dla dt, który pomimo zakocenia dał schronienie dla kocurka który, najprawdopodobniej  nie dosłyszy i nie dowidzi, a od powrotu na ulicę dzieliły go dosłownie minuty. 

Uzbierane środki będą przeznaczone na badania,diagnostykę, leczenie i szczepienie oraz na utrzymanie kocurka w dt.

Staruszek kot. 

Pojawił się nie wiadomo skąd, tułał się po osiedlu, brudny, zaniedbany nie radząc sobie z bezdomnością, chował się pod samochodami. 

Nie wykastrowany toczył walki z innymi kotami o czym świadczy naderwane ucho i liczne rany na ciele.

Został złapany na  kastrację po której, choć z ogromnym bólem serca miał być wypuszczony.

Minuty dziliły go od powrotu na ulicę,..... ......kiedy cudowna osoba zdecydowała się dać mu tymczas i opiekę ❤ Ponieważ są obawy że kotek nie słyszy i słabo lub wcale nie widzi to powrót na ulicę prędzej czy później skończyła by się dla niego tragicznie.

Kochani, w imieniu tej kociej biedy, będę bardzo wdzięczna za każdą wpłaconą symbolicznie złotówkę.

Dziękuję ❤ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Michalak Bryła - awatar

  Joanna Michalak Bryła

  24.08.2019
  24.08.2019

  Kochani, kocurek w cieple, w spokoju, na miękkim posłaniu i z pełnym brzuszkiem odsypia życie na ulicy 😻 Dziękuję w imieniu dt i kotka za dotychczasowe wpłaty ❤💐

  Zdjęcie aktualizacji 36 208

875 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Michalak Bryła - awatar

Joanna Michalak Bryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Małgosia - awatar
Małgosia
250
Małgosia Iksińska - awatar
Małgosia Iksińska
50
Krystyna Mastela - awatar
Krystyna Mastela
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patryk - awatar
Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek - awatar
Jacek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij