Zbiórka PILNE Za 7 dni zostanie UŚPIONY - zdjęcie główne

PILNE Za 7 dni zostanie UŚPIONY

4 960 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby

Szukamy jakiegokolwiek miejsca, żeby  go uratować. Fundacji, behawiorysty, osób, które chciałyby pomóc, zrobić zbiórkę, poprostu cokolwiek... 😢

Maks jest bardzo skrzywdzony przez człowieka. Ma zaledwie półtora roku i doświadczył stanowczo za wiele...

Przerzucany z domu do domu. Pierwszy to patologia na wsi - oddali go  bo ugryzł, ale nie wiemy z jakiego powodu . W drugim domu według  właścicieli wykazywal agresje do całej rodziny... W końcu trafił na łańcuch do garażu . Siedział tam za karę do czasu uśpienia. Psiak był bity, zamykany w ciasnym pomieszczeniu, kopany gdy chciał wyjść lub wejść... Bo nieposłuszny, bo nie taki...ciągle coś. Biedny zaczął się bronić, atak odpierał atakiem, gryzł... Miał zostać wezwany weterynarz, aby załatwic sprawe. Ostatecznie od miesiąca siedzi w boksie, bez spacerów i czeka na śmieć. 😭💉Nie ma ludzi, którzy mogliby z nim pracować. Wszyscy sie go boją. 

Ma problemy behawioralne, wykazuje agresję. Potrafi zaatakować, ale potrafi również wysłać sygnały ostrzegawcze. Został oceniony jako nieadopcyjny, ale nie stwierdził tego żaden behawiorysta czy ktokolwiek do tego uprawniony. Ma zostać uśpiony❗ I tyle ❗🆘

Jako wolontariuszka chcę, chociaż spróbować dać mu szanse. Nie wiem, czy się uda. Wiem na pewno, że za stan psychiczny tego psa odpowiedzialni są ludzie, więc i ludzie powinni mu pomóc. W tym psie jest z pewnością ogrom stresu. Jest dużo pracy do wykonania, ale chociaż spróbujmy!Moze uda sie uratowac jego życie 😢On juz chyba wie co go czeka... Jest taki smutny. 😔

Kochani taką oto informacje dostaliśmy z prośbą o pomoc dla Maska od pani Beaty. To już kolejny pies, któremu chcemy pomóc zanim zostanie mu odebrane to co najcenniejsze czyli ŻYCIE ❗❗❗ 4000 zł to w chwili obecnej cena życia za tego psa. Tyle musimy uzbierać w 7 dni, aby po niego pojechać 600 km. ❗🚗

MAKS musi mieć swój osobny kojec, który specjalnie dla niego trzeba kupić. Psiak wymaga opieki behawiorysty, musi zostać również przebadany i w późniejszym czasie wykastrowany. To wszystko kosztuje... Dlatego bardzo prosimy o wsparcie zbiórki ratowania życia Maksa. Błagamy z całych sił - uratujmy go! Wspólnie możemy zdziałać cuda!

Aktualizacje


 • Pomagamy bo kochamy - awatar

  Pomagamy bo kochamy

  21.09.20
  21.09.20

  Kochani nie wiemy jak mamy dziękować za tak liczne wsparcie dla Maksa! ❤️ JEZTEŚCIE NIESAMOWICI i pokazaliscie ze zwierzaki poraz kolejny mogą na Was liczyć 💚 Maks jedt juz bezpieczny, ponieważ juz jest na pokładzie Zwierzęcej Przystani,naszego azylu dla zwierząt. Po okresie wyciszenia, prace z psem podejmie Trener/Behawiorysta Marcin Ligiżyński. Trzymajcie mocno kciuki aby się udało ✊🤛👌

  Zdjęcie aktualizacji 55 548

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.20
  17.09.20

  Proszę Piesku 🤟🏻

4 960 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 132 osoby

Wpłaty: 132

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Boguslawa Stankiewicz - awatar
Boguslawa Stankiewicz
10
Renata Huber - awatar
Renata Huber
50
Anna Pietruczuk - awatar
Anna Pietruczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij