Zbiórka Zbiórka na wózek dla Ewy - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na wózek dla Ewy

Ewa Pyć-Grzona - awatar

Ewa Pyć-Grzona

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewa Pyć - Grzona mam 37 lat. Mieszkam w Olsztynie. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną . Jestem po 4 kończynowym porażeniu dziecięcym. W swoim życiu przeszłam kilka operacji, które miały mnie usprawnić, niestety z różnym skutkiem nie które operacje wyszły nie które nie.  Moimi nogami jest wózek inwalidzki, na którym poruszam się na co dzień. Obecny wózek, który posiadam mam już przeszło 6 lat niestety zbiegiem czasu nie jest już tak sprawny i ulega zużyciu. Wymaga co raz to większych napraw. Na co dzień jestem osobą aktywną zawodowo pracuje jako operator wprowadzania danych już od 10 lat ta praca pozwoliła mi się rozwinąć w wielu aspektach społecznych jaki zawodowych daje mi wiele satysfakcji.  Praca ta pozwoliła mi na usamodzielnienie się. Jednak zakup wózka inwalidzkiego Panthera 3+ REEWHEEL na dzień dzisiejszy to bardzo duży wydatek finansowy  dla mnie i mojego męża. Nowy wózek lekki to moje "nogi " który pomógłby mi w codziennym życiu zarówno mi jak i  mojemu mężowi pokonywać piasek czy też śnieg zimą. Proszę dobrych ludzi o wielkich sercach  o spełnianie mojego marzenia. Za każdy grosz dziękuję z całego serca.

Aktualności

  • Ewa Pyć-Grzona - awatar

    Ewa Pyć-Grzona

    10.08.18
    10.08.18

    Moi kochani przyjaciele , znajomi, rodzinko , ludzie dobrego serca, których nie znam chciałabym podziękować za ogrom wsparcia serca, który nam okazujecie.Jestem wdzięczna za każdy grosz i udostępnię wiadomości. Dziękuję za wszystko z całego serca i kłaniam się nisko. Naprawdę pozwala mi to wierzyć że marzenia się spełniają i dzięki Wam zakup tego wózka będzie prostszy ,gdyż w Polsce nie jest możliwe aby samodzielnie kupić lekki wózek który ułatwia życie codzienne i być bardziej samodzielnym.

Ewa Pyć-Grzona - awatar

Ewa Pyć-Grzona

Organizator zbiórki

Wpłaty - 28

Barbara - awatar
50
Barbara
Emilia Lejman - awatar
50
Emilia Lejman
Julia Chmielewska - awatar
50
Julia Chmielewska
Gwiazda - awatar
50
Gwiazda
K.K. - awatar
20
K.K.
wogii - awatar
100
wogii
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Basia - awatar
5
Basia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.