Zbiórka Dla Tadeusza kota niczyjego .. - zdjęcie główne

Dla Tadeusza kota niczyjego ..

1 540 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Kilka tygodni temu wplynęło na lokalną stronę poświęconym zwierzętom zaginionym zgłoszenie z miejscowości Nowy Klincz o bardzo zaniedbanym, chorym kocie ... Możliwość pomocy    wolno bytującym kotom ze strony gmin ( gmina Kościerzyna)  jest znikoma, bo żadna nie zawiera stosownych umów ze schroniskiem, a weterynarz , z którym są podpisane umowy nie ma możliwości hospitalizacji .


Zawsze w sytuacjach podbramkowych, które zdarzały się często , otrzymywaliśmy pomoc od Pani Katarzyny ... pomimo posiadania kilkudziesięciu kotów nigdy nie odmówiła  pomocy, nigdy też mimo rosnących w lecznicach długów, nie oczekiwała żadnej pomocy finansowej, jednak w tej chwili sytuacja jest na tyle poważna, że czujemy się w obowiązku dołożyć wszelkich starań, by nie została z tym sama ..


"Nasz" kot w klinice Vetcare spędza kolejny tydzień. Nazwano go Tadeusz .Musiało go spotkać coś okropnego, nie wykluczamy, że ze strony człowieka. Wpadł lub został wrzucony do jakiejś substancji, która spowodowała wypalenie przełyku, kot ma wszędzie nadżerki, skóra jest popalona . Lekarze robią wszystko, by go ratować,bo zdrowy będzie miał szanse na nowy, sprawdzony dom . Faktura, którą będzie trzeba zapłacić wynosi już ponad 1300 zł ..


Bardzo prosimy o pomoc w pokryciu choć części kosztów - postarajmy się wspólnie zagwarantować mu nowy start. Przeszedł zbyt wiele złego. Najwyższa pora to zmienić !

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.18
  01.03.18

  Trzymaj się Tadziu!!!

  • Ela Jerzyk - awatar

   Ela Jerzyk - Organizator zbiórki

   03.03.18
   03.03.18

   Tadziu dziękuje ! I my dziękujemy ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.18
  28.02.18

  Dużo zdrowia i wspaniałego opiekuna dla Tadeusza! <3

  • Ela Jerzyk - awatar

   Ela Jerzyk - Organizator zbiórki

   01.03.18
   01.03.18

   Bardzo dziękujemy - zdrowie to pierwszy cel, potem będziemy marzyć o nowym domu ;)

1 540 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Madzia Barden - awatar
Madzia Barden
40
GRAŻYNA SIURNICKA - awatar
GRAŻYNA SIURNICKA
10
GRAŻYNA SIURNICKA - awatar
GRAŻYNA SIURNICKA
5
Dawid - awatar
Dawid
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
I.M. - awatar
I.M.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Bożena - awatar
Bożena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij