Zbiórka Telefon dla kobiet po przemocy - miniaturka zdjęcia

Telefon dla kobiet po przemocy

Zbiórka Telefon dla kobiet po przemocy - zdjęcie główne

Telefon dla kobiet po przemocy

2 511 zł z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać teraz
 

Od 15 lat pomagamy  kobietom doświadczającym przemocy. Od 11 prowadzimy telefon, pod który mogą dzwonić pokrzywdzone kobiety i otrzymać od nas BEZPŁATNE wsparcie: prawne, psychologiczne, terapeutyczne, finansowe. W 2021 roku nie mamy pieniędzy, by telefon działał, tak jak przez ostatni rok, 5 dni w tygodniu :-(. A potrzeby  ogromne! 

Tylko jedna z ekspertek przeciwprzemocowych dyżurujących przy telefonie odebrała w 2020 roku niemal 300 telefonów!

Wszystkich rozmów było nad 1000.

Pomogłyśmy w różny sposób niemal 500 kobietom.

Chcemy być pomocne 5 dni w tygodniu, przez cały dzień, wtedy, kiedy kobiety tego potrzebują. 

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w pomaganiu kobietom po przemocy, w sposób szczególny zajmujemy się kobietami po gwałcie.

Potrzebujemy wsparcia! 

Koszt jednej godziny dyżuru ekspertki to 45 

Cały dzień kosztuje nas 540 zł (12 godzin)

Miesiąc to koszt ok. 13.000 zł

Rok to 160.000 zł.

Więcej informacji znajdziesz tu: https://feminoteka.pl/telefon-antyprzemocowy/

Nasz telefon dla kobiet doświadczających przemocy: 888 88 33 88, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 511 zł z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
50
Tobiasz - awatar
Tobiasz
20
AW__ - awatar
AW__
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zuza - awatar
Zuza
20
Łukasz Horodecki - awatar
Łukasz Horodecki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij