Zbiórka Ciężki testament - miniaturka zdjęcia

Ciężki testament

Zbiórka Ciężki testament - zdjęcie główne

Ciężki testament

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Cisakowska - awatar

Marta Cisakowska

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Marta. 

Piszę tutaj w imieniu, a raczej chęci pomocy mojemu chłopakowi Łukaszowi.

Bardzo liczę na Waszą choćby najmniejszą pomoc, bo sami nie jesteśmy temu podołać. Polskie prawo testamentowe w Polsce jest bardzo niesprawiedliwe. 

W 2013 roku zmarła na raka mama Łukasza, pozostawiając po sobie testament.  Jak się okazało bardzo przykry dla nas testament. Same długi po kredytach, które brała w tajemnicy przed wszystkimi z rodziny. 

Jej mama jak i siostra mamy Łukasza zrzekły się testamentu ( teraz nie dziwię się czemu). Tak więc w następnej kolejności testament przechodził na dzieci, na Łukasza i jego młodszą siostrę. 

Łukasz przyjął testament, nie wiedząc co się w nim znajduje. Kila miesięcy później przyszło pismo, że są to same długi. Nim zdołali odpowiedzieć i zareagować na to pismo, Sąd zdążył już wydać wyrok zaoczny do spłaty długu. 

Poszliśmy do Radcy Prawnego, żeby się odwołać, lecz niestety był to wyrok zaoczny i nic się nie da z tym zrobić.  Testament to 14 tysięcy, 4 tysiące już spłaciliśmy, ale przez to każdy grosz i każdy miesiąc to walka co kupić do jedzenia i z czego trzeba zrezygnować.

Niestety, nie jesteśmy w stanie uregulować tego testamentu z naszej pensji.

Dlatego, pomimo tego, że nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc i starałam się radzić ze wszystkim sama, to ta sytuacja mnie niestety przerosła. Życie w Polsce przy minimalnej krajowej i opłaceniu mieszkania jest bardzo trudne. 

Jeżeli chociaż jedna dobra dusza będzie chciała Nam pomóc, będę ogromnie wdzięczna, chociażby za 1 zł. 

Wierze, że każde "dobro" które się ofiaruje, wraca podwójnie !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Marta Cisakowska - awatar

Marta Cisakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij