Zbiórka Bella - podaj łapę❤ - zdjęcie główne

Bella - podaj łapę❤

931 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Ewa Niedziolko - awatar

Ewa Niedziolko

Organizator zbiórki

Bella, jakiś czas temu otrzymałam wiadomość,  że w schronisku ta psina nie ma szans na przeżycie.  Uruchomiłam swoje znajomości,  rozesłałam maleńką w świat wirtualny. Znalazł się domek i cudowna rodzina. Decyzja: brak możliwości adopcji, krwawa biegunka, wymioty. Rokowania: złe.  Dom nie rezygnuje, walczy o Belusie. Bella idzie do domku stałego.  Radości nie było końca. Jeszcze w schronisku, coś z tylnymi lapkami Belli było nie tak, ale wydano ją do adopcji. Przedwczoraj telefon od jej rodziny: pomocy, Bella nie wstaje, odmawia jedzenia.  Wizyta u weta: prawdopodobnie wypadł dysk. Rtg tego nie potwierdziło.  Trzeba zrobić tomograf. Koszt: 700 zł.  Potem zabieg operacyjny, jeśli będzie szansa dla Belli -ok. 4000 tys. zł,  lub decyzja o zakończeniu cierpienia.  Zbierzmy kwotę na tomografie Bellusi, proszę.  Ewa, Gosia, Majeczka ...

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.06.19
    06.06.19

    Auf das es der kleinen Maus bald wieder besser geht.

931 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Ewa Niedziolko - awatar

Ewa Niedziolko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
15
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Niedziolko - awatar
Beata Niedziolko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
M.R. - awatar
M.R.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij