Zbiórka Bella - podaj łapę❤ - zdjęcie główne

Bella - podaj łapę❤

931 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Ewa Niedziolko - awatar

Ewa Niedziolko

Organizator zbiórki

Bella, jakiś czas temu otrzymałam wiadomość,  że w schronisku ta psina nie ma szans na przeżycie.  Uruchomiłam swoje znajomości,  rozesłałam maleńką w świat wirtualny. Znalazł się domek i cudowna rodzina. Decyzja: brak możliwości adopcji, krwawa biegunka, wymioty. Rokowania: złe.  Dom nie rezygnuje, walczy o Belusie. Bella idzie do domku stałego.  Radości nie było końca. Jeszcze w schronisku, coś z tylnymi lapkami Belli było nie tak, ale wydano ją do adopcji. Przedwczoraj telefon od jej rodziny: pomocy, Bella nie wstaje, odmawia jedzenia.  Wizyta u weta: prawdopodobnie wypadł dysk. Rtg tego nie potwierdziło.  Trzeba zrobić tomograf. Koszt: 700 zł.  Potem zabieg operacyjny, jeśli będzie szansa dla Belli -ok. 4000 tys. zł,  lub decyzja o zakończeniu cierpienia.  Zbierzmy kwotę na tomografie Bellusi, proszę.  Ewa, Gosia, Majeczka ...

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.06.2019
    06.06.2019

    Auf das es der kleinen Maus bald wieder besser geht.

931 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Ewa Niedziolko - awatar

Ewa Niedziolko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
15
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Niedziolko - awatar
Beata Niedziolko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
M.R. - awatar
M.R.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij