Zbiórka Hotelik dla Miśka - zdjęcie główne

Hotelik dla Miśka

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Misiek ma 10 lat. Jego właściciele wyprowadzają się do miasta i nie chcą Miśka zabrać ze sobą. Grozi mu schronisko. Staraliśmy się znaleźć mu dom, ale się nie udało. Mamy bardzo mało czasu. Właściciele wyprowadzają się zaraz po świętach. Stąd pomysł, aby umieścić Miśka w hoteliku i, kiedy już będzie bezpieczny,  i będzie miał właściwą opiekę,  dalej szukać mu domu stałego. Ponieważ nie mamy w tej chwili żadnych funduszy, aby sfinansować pobyt Miśka w hotelu, postanowiliśmy poprosić o pomoc. Misiek na to zasługuje. To bardzo sympatyczny, spokojny pies. Całe swoje życie przeżył na łańcuchu, pilnując gospodarstwa. Teraz nie jest potrzebny, stał się nawet problemem....Jeśli uzbieramy kwotę 1000 zł, to już będziemy mogli zagwarantować pobyt Miśka w hotelu na trzy, może cztery miesiące. Tak bardzo chcielibyśmy mu pomóc...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja dla zwierząt TIM - awatar

    Fundacja dla zwierząt TIM

    28.09.19
    28.09.19

    Z zebranej kwoty zakupiliśmy już jakiś czas temu obrożę przeciw pchłom i kleszczom - Foresto ( 100 zł), a dwa dni temu pojechaliśmy z Miśkiem do eta na badania ( 65 zł)Okazało się niestety, że Misiek ma nowotwór śledziony, kamień w przewodzie moczowym oraz zupełnie zniszczoną wątrobę. Nie może mieć zabiegu, więc pomagać mu będziemy poprzez podawanie leków - na wątrobę, przeciwzapalnych i przeciwbólowych. To straszna wiadomość. Misiek teraz w nowym domu dopiero zaczął fajne, nowe życie bez łańcucha, a tu taka diagnoza. Mamy nadzieję , że poprzez podawane leki złagodzimy wszelkie objawy choroby. Na bieżąco będziemy informować o stanie zdrowia Miśka oraz o wydatkach związanych z jego leczeniem. Dzięki Państwa wpłatom jest dziś możliwe leczenie Miśka. Z całego serca dziękujemy.

1 020 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Fruzia - awatar
Fruzia
30
Natalia Jankowska - awatar
Natalia Jankowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij