Zbiórka Leczenie i Rehabilitacja Madzi - miniaturka zdjęcia

Leczenie i Rehabilitacja Madzi

Zosia Twarogowska - awatar

Zosia Twarogowska

Organizator zbiórki

Witam, jestem babcią Madzi, która urodziła się w 32 tyg ciąży z wagą 1100gr. Ma wrodzoną wade serduszka oraz posiada ubytek między komorowy. Mam sprawowanie bieżącej pieczy nad wnuczką, ponieważ mama Madzi jest osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Jestem wdową od 15 lat. Mam na utrzymaniu dodatkowo 2 małoletnie córki. Madzia jest leczona w poradni kardiologicznej w Zamościu u Pani Dr. Edyty Rubaj. Jest objęta opieką kardiologa w Centrum Zdrowia Dziecka. Jeździmy tam na wizyty. 27 maja tego roku byłam z wnuczką na echo serca w uśpieniu. W tej chwili czekamy na decyzję kiedy odbędzie się operacja. Madzia jest opóźniona w rozwoju psycho-ruchowym. Mimo roku dziecko nie siedzi, nie przewraca się z boku na brzuszek i w drugą stronę. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji na którą mnie nie stać. Mimo roku sprawa gwałtu nadal jest w sądzie. Państwo po dzień dzisiejszy nie daje nawet złotówki na dziecko, ponieważ ojciec nie chce poddać się badaniom DNA. Badania się odbyły, ponieważ sąd przymusił go. Nie ma wyznaczonego terminu sprawy o ojcostwo i alimenty na dziecko. Jest nam bardzo ciężko. Postanowiłam zwrócić się do gorących serc o pomoc: ubranka, pieluchy, pieniążki na leki, rehabilitacje oraz dojazdy do CZD. Wszystkie dokumenty, które mam mogę dosłać oraz decyzje odmowy przyznania zasiłków oraz leczenia dziecka w CZD. Serdecznie zwracam się z gorącą prośbą o pomoc aby wnuczka nie została osobą niepełnosprawną. Za co z góry serdecznie dziękujemy. 

Aktualności

  • Zosia Twarogowska - awatar

    Zosia Twarogowska

    09.07.18
    09.07.18

    Kochani prosimy o dalszo pomoc na rechabilitacje dla Madzi potrzebuje pomocy zeby madzie usprawnić fizycznie bez waszej pomocy Madzia nie będzie chodzila ani siedziała ponieważ brakuje mi srodków na rechabilitacje dotej pory Madzia miala dodatkowe 4 godz cwiczen zaczela siadać ale sama nadal nie siedzi prosimy bardzo o pomoc finansowo każda wpłata przybliża jo do sprawności fizycznej kiedyś Madzia sama podziekuje każdemu zwas za pomoc a ja jako Babcia bede szczesliwa jak zobaczę ze Madzia chociaz sama siedzi czego pragne najbardziej naswiecie prosze dobrych ludzi o pomoc usprawnienie wnuczki Madzia ma wsierpniu operacje na serduszko chcialabym zeby chociaz sama siedziala do chwili operacji dziekuje za dotychczasowe wplaty

Zosia Twarogowska - awatar

Zosia Twarogowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna - awatar
20
Katarzyna
Dominika - awatar
15
Dominika
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Zdrówka Serduszko :* - awatar
50
Zdrówka Serduszko :*
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Eliza - awatar
100
Eliza
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
lli S - awatar
20
lli S

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.