Zbiórka Tak żyły, odmieniamy ich los - miniaturka zdjęcia

Tak żyły, odmieniamy ich los

Zbiórka Tak żyły, odmieniamy ich los - zdjęcie główne

Tak żyły, odmieniamy ich los

240 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Maluszki z mamusią mieszkały w tej paskudnej piwnicy.  Karmicielka dokarmiała rodzinkę lecz  nie chcieliśmy by tak żyły w miejscu przy bardzo ruchliwych ulicach.  Mamusię odłowiliśmy, została wysterylizowana i nie wróci na ulicę - przygarnie ją karmicielka. Cieszymy się, że maluszki również udało się zabrać i dać im szansę na życie, na szczęśliwe i bezpieczne życie. Koteczka biało czarna i czarny kocurek odbyły już wizytę  u weterynarza. Zostały zbadane, odpchlone, odrobaczone i kupiliśmy, na kredyt, karmę niezbędną dla maluszków do 3 m-ca życia.  Obecnie dług wynosi ok. 100 zł. lecz to tylko początek wydatków. Karma dla maluszków, żwirek, szczepienia i dług w klinice - to niezbędne wydatki dla koteczków. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu maluszków do momentu adopcji. Szukamy im dobrych domów, troskliwych opiekunów. Za każdą wpłatę bardzo serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

  Hanna Bebak-Szczucka

  16.07.18
  16.07.18

  Koteczki są po wizycie u weterynarza. Zbadane, odpchlone i odrobaczone. Przed nimi jeszcze szczepienia. Powstał już pierwszy dług. Wciąż potrzebna karma, żwirek i jak wspomniałam szczepienia. Szukamy dobrych i troskliwych domków. Dziękuję za wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 17 456

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  30.08.18
  30.08.18

  Mam nadzieję, że uda się zebrać całą sumę. Zdrówka koteczki, pozdrowienia dla opiekunów.

 • Marcin Bury - awatar

  Marcin Bury

  08.08.18
  08.08.18

  Powodzenia - Pozdrawiam

  • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

   Hanna Bebak-Szczucka - Organizator zbiórki

   09.08.18
   09.08.18

   Dziękujemy bardzo.

240 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Ania Miarka - awatar
Ania Miarka
100
Marta N. - awatar
Marta N.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona - awatar
Ilona
10
Marta N. - awatar
Marta N.
30
Aneta Ślusarczyk - awatar
Aneta Ślusarczyk
20
Marcin Bury - awatar
Marcin Bury
20
Joanna D - awatar
Joanna D
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij