Zbiórka Tak żyły, odmieniamy ich los - zdjęcie główne

Tak żyły, odmieniamy ich los

240 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Maluszki z mamusią mieszkały w tej paskudnej piwnicy.  Karmicielka dokarmiała rodzinkę lecz  nie chcieliśmy by tak żyły w miejscu przy bardzo ruchliwych ulicach.  Mamusię odłowiliśmy, została wysterylizowana i nie wróci na ulicę - przygarnie ją karmicielka. Cieszymy się, że maluszki również udało się zabrać i dać im szansę na życie, na szczęśliwe i bezpieczne życie. Koteczka biało czarna i czarny kocurek odbyły już wizytę  u weterynarza. Zostały zbadane, odpchlone, odrobaczone i kupiliśmy, na kredyt, karmę niezbędną dla maluszków do 3 m-ca życia.  Obecnie dług wynosi ok. 100 zł. lecz to tylko początek wydatków. Karma dla maluszków, żwirek, szczepienia i dług w klinice - to niezbędne wydatki dla koteczków. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu maluszków do momentu adopcji. Szukamy im dobrych domów, troskliwych opiekunów. Za każdą wpłatę bardzo serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

  Hanna Bebak-Szczucka

  16.07.18
  16.07.18

  Koteczki są po wizycie u weterynarza. Zbadane, odpchlone i odrobaczone. Przed nimi jeszcze szczepienia. Powstał już pierwszy dług. Wciąż potrzebna karma, żwirek i jak wspomniałam szczepienia. Szukamy dobrych i troskliwych domków. Dziękuję za wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 17 456

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  30.08.18
  30.08.18

  Mam nadzieję, że uda się zebrać całą sumę. Zdrówka koteczki, pozdrowienia dla opiekunów.

 • Marcin Bury - awatar

  Marcin Bury

  08.08.18
  08.08.18

  Powodzenia - Pozdrawiam

  • Hanna Bebak-Szczucka - awatar

   Hanna Bebak-Szczucka - Organizator zbiórki

   09.08.18
   09.08.18

   Dziękujemy bardzo.

240 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hanna Bebak-Szczucka - awatar

Hanna Bebak-Szczucka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Ania Miarka - awatar
Ania Miarka
100
Marta N. - awatar
Marta N.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona - awatar
Ilona
10
Marta N. - awatar
Marta N.
30
Aneta Ślusarczyk - awatar
Aneta Ślusarczyk
20
Marcin Bury - awatar
Marcin Bury
20
Joanna D - awatar
Joanna D
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij