Zbiórka Czy Tomcio musi umrzeć - zdjęcie główne

Czy Tomcio musi umrzeć

5 017 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 16.01.2020
Śmierć zagląda mu w oczy. Maleńki Tomcio walczy o życie.
BŁAGAMY- nie pozwólcie mu umrzeć !!!


Kocie dziecko mieszczące się w dłoni, zbyt małe jak na swój wiek.
Jedyne, co zna to ból, zimno, głód i samotność. Czy tak musi być? Czy śmierć to dla niego jedyna opcja? Dostał na imię Tomcio, jak Tomcio Paluch. Jest tak maleńki i kruchutki...

Nie je, nie pije, leży i miauczy przeraźliwie. Ma koci katar, zaświerzbione uszy, okropne rany w pyszczku uniemożliwiające pobieranie pokarmu. Musieliśmy podjąć decyzję: eutanazja czy ratunek? Nie potrafiliśmy podjąć ostatecznej decyzji wiedząc, że może się udać. Natychmiast wyszyta została sonda i wprowadzony virbagen, leki, kroplówki.

Zrobimy co możemy, co tylko się da, ale mamy ogromny problem- finanse.

Niestety, sama jedna tura virbagenu to koszt 900zł., do tego wyszycie sondy, pozostałe leki, kontrolne wizyty. Kolejny raz cena życia jest wysoka. To wszystko wygeneruje koszty KILKU TYSIĘCY ZŁOTYCH.

Damy z siebie wszystko, będziemy karmić co dwie godziny przez sondę, tulić, dogrzewać, podawać leki i kroplówki. Nie zagwarantujemy, że się uda, ale damy z siebie wszystko. Czy pomożecie maleńkiemu Tomciowi?

Aktualności


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  05.03.20
  05.03.20

  Porcja dobrych wieści 💗 Po wielu trudach udało się uratować kruche życie malucha 💗 Najpiękniejsze na koniec- maluch ma nowy dom, gdzie rozpocznie szczęśliwe życie bez bólu i trosk. Dziękujemy za pomoc w uratowaniu tego kruchego życia. Warto pomagać!

  Zdjęcie aktualności 45 533

Komentarze


 • Ola Kato - awatar

  Ola Kato

  14.01.20
  14.01.20

  Jesteś w dobrych rękach, będzie dobrze 💛

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.20
  13.01.20

  Tomcio!! Kochamy Cie! Dziękuję za ratowanie życia kiciusiowi

 • Marta Polczyk - awatar

  Marta Polczyk

  12.01.20
  12.01.20

  Walcz malutki!

 • Asiula - awatar

  Asiula

  09.01.20
  09.01.20

  Trzymaj się Maluszku 😘

 • Ewee - awatar

  Ewee

  09.01.20
  09.01.20

  Trzymaj się maluchu!

5 017 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby

Wpłaty: 174

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Orwat - awatar
Karolina Orwat
1
Mateusz - awatar
Mateusz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta - awatar
Marta
5
Krzysztof Dąda - awatar
Krzysztof Dąda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij