Zbiórka Balto potrzebuje tomografu... - zdjęcie główne

Balto potrzebuje tomografu...

1 600 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Jestem Balto, podobno mam tylko 1,5 roku ale nikt tego dokładnie nie wie. 

Gdy byłem mały zachorowałem na nużycę. Moje ciało pokrywały rany i strupy, bolała mnie skóra i czułem się bardzo źle. Mój właściciel zabrał mnie na spacer...do lasu...nigdy po mnie nie wrócił. Pan, który mnie znalazł oddał mnie pod opiekę TOZ Wrocław. 

Dzięki opiece i leczeniu moja skóra się zagoiła. Wydawać by się mogło, że taki młody i piękny pies jak ja szybko znajdzie dom i już nigdy nie będzie cierpiał. Niestety cały czas czuję ból... 

Najpierw zabolały mnie moje tylne łapki - okazało się, że w obu kolanach wypadają mi rzepki, by je naprawić konieczna będzie operacja. Dla każdej łapki osobno. Moi opiekunowie bardzo się zmartwili, ale Pan Doktor powiedział, że z tą operacją możemy poczekać aż będzie chłodniej. Niestety szybko zaczęły boleć mnie też przednie - wyrok- dysplazja stawów łokciowych. 

W Domu Tymczasowym mam kolegów, z którymi uwielbiałem biegać i pływać. Teraz, gdy moje przednie łapki tak bardzo bolą, mogę tylko patrzeć, gdy Aki i Shiro pływają. Często ganiałem się z Groszkiem, pędziliśmy po całej polanie i kradliśmy sobie patyczki. Moje łapki bolą mnie tak bardzo, że nawet Groszek nie jest w stanie przekonać mnie do zabawy. 

Moi opiekunowie znów zabrali mnie do pana doktora, który zrobił mi zastrzyki w łapki. Zastrzyki bardzo bolą, dlatego musiałem pójść spać żeby nie pamiętać o bólu. Gdy się obudziłem miałem biegać... niestety leki podawane do stawów nie pomagają. 

Pan doktor do dalszej diagnostyki i prawdopodobnych operacji potrzebuje wyników badania tomograficznego. To bardzo drogie badanie. Moi opiekunowie znowu są bardzo smutni, a ja, gdy śpię marzę o biegach i pływaniu. Podczas snu moje łapki same chcą biegać. Jestem coraz bardziej zrezygnowany.Chciałbym być grzecznym, odważnym i zdrowym psem, tak jak pies, po którym dostałem imię. Balto - pies bohater... Balto - pies kaleka... Który z nich to ja?  

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.2019
  30.08.2019

  Trzymajcie się! Niech psiak zdrowieje.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.2019
  30.08.2019

  Powodzenia!

1 600 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa O. - awatar
Ewa O.
20
mariola sikorzynska - awatar
mariola sikorzynska
100
Joanna Kwiatkowska - awatar
Joanna Kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek - awatar
Marek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij