Zbiórka Balto potrzebuje tomografu... - zdjęcie główne

Balto potrzebuje tomografu...

1 600 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Jestem Balto, podobno mam tylko 1,5 roku ale nikt tego dokładnie nie wie. 

Gdy byłem mały zachorowałem na nużycę. Moje ciało pokrywały rany i strupy, bolała mnie skóra i czułem się bardzo źle. Mój właściciel zabrał mnie na spacer...do lasu...nigdy po mnie nie wrócił. Pan, który mnie znalazł oddał mnie pod opiekę TOZ Wrocław. 

Dzięki opiece i leczeniu moja skóra się zagoiła. Wydawać by się mogło, że taki młody i piękny pies jak ja szybko znajdzie dom i już nigdy nie będzie cierpiał. Niestety cały czas czuję ból... 

Najpierw zabolały mnie moje tylne łapki - okazało się, że w obu kolanach wypadają mi rzepki, by je naprawić konieczna będzie operacja. Dla każdej łapki osobno. Moi opiekunowie bardzo się zmartwili, ale Pan Doktor powiedział, że z tą operacją możemy poczekać aż będzie chłodniej. Niestety szybko zaczęły boleć mnie też przednie - wyrok- dysplazja stawów łokciowych. 

W Domu Tymczasowym mam kolegów, z którymi uwielbiałem biegać i pływać. Teraz, gdy moje przednie łapki tak bardzo bolą, mogę tylko patrzeć, gdy Aki i Shiro pływają. Często ganiałem się z Groszkiem, pędziliśmy po całej polanie i kradliśmy sobie patyczki. Moje łapki bolą mnie tak bardzo, że nawet Groszek nie jest w stanie przekonać mnie do zabawy. 

Moi opiekunowie znów zabrali mnie do pana doktora, który zrobił mi zastrzyki w łapki. Zastrzyki bardzo bolą, dlatego musiałem pójść spać żeby nie pamiętać o bólu. Gdy się obudziłem miałem biegać... niestety leki podawane do stawów nie pomagają. 

Pan doktor do dalszej diagnostyki i prawdopodobnych operacji potrzebuje wyników badania tomograficznego. To bardzo drogie badanie. Moi opiekunowie znowu są bardzo smutni, a ja, gdy śpię marzę o biegach i pływaniu. Podczas snu moje łapki same chcą biegać. Jestem coraz bardziej zrezygnowany.Chciałbym być grzecznym, odważnym i zdrowym psem, tak jak pies, po którym dostałem imię. Balto - pies bohater... Balto - pies kaleka... Który z nich to ja?  

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.2019
  30.08.2019

  Trzymajcie się! Niech psiak zdrowieje.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.2019
  30.08.2019

  Powodzenia!

1 600 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa O. - awatar
Ewa O.
20
mariola sikorzynska - awatar
mariola sikorzynska
100
Joanna Kwiatkowska - awatar
Joanna Kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek - awatar
Marek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij