Pomórzmy slepnącemu Torusiowi

owner

Ula Brzozowska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Toro

6 lat temu stałam się właścicielką, najlepzym przyjacielem i opiekunem Tora. Został on odebrany z pseudohodowli, która trzymała na sprzedaż owczarki niemieckie.

2 lata temu zdiagnozowano u niego łuszczkę - przewlekłe powierzchowne zapalenie rogówki. Diagnoza poraziła mnie i wszystkich domowników: niestety nie możliwe jest całkowite wyleczenie psa, a nieleczona łuszczka prowadzi do utraty wzroku. Razem z rodzicami podjęliśmy decyzję o leczeniu naszego przyjaciela. Toruś musi codziennie dostawać drogie, mocne leki, które opóźniają rozwój choroby. Mimo, że diagnowa jest pewna: ślepota, nie poddajemy się. Nie rezygnujemy z leków ani częstych wizyt u weterynarza.

Jednak po pewnym czasie cena leków została podniesiona, a pieniądze na leczenie bardzo szybko się rozchodziły.

Dlatego postanowiliśmy założyć zbiórkę, której całkowity dochód przeznaczony będzie na zakup sterydu dla naszego Tora i pomoże mu dłużej zachować wzrok.

Photo

Prośba o Twoją pomoc dla Tora

Leczenie łuszczki u psów jest bardzo ciężkie i często opóźnia moment ślepoty tylko o kilka miesięcy. Rokowania dla Tora są dobre, możliwe, że dzięki lekom opóźnimy to nawet o kolejne dwa lata. Przez ostatnie 20 miesięcy walczyliśmy o naszego przyjaciela samotnie. 

Teraz razem z rodziną prosimy o wsparcie. Każda przelana złotówka pomaga w leczeniu, zapewnia kolejny szczęśliwy dzień naszemu Torowi.

Photo

Na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze?

Pieniądze zostaną przeznaczone w całości na opiekę weterynaryją pieska. Co miesięczne wizyty kontrolne, analiza dna oka, sterydy, które koniecznie muszą być podawane codziennie. Rocznie zużywamy ok. 30 buteleczek leku nierefundowanego, który zapobiega całkowitej utracie wzroku.

Photo

Kim jestem?

Witam, nazywam się Ola. Chodzę do klasy maturalnej w jednym z lubelskich liceów. Kocham zwierzęta a w moim domu zawsze było ich wiele - adoptowane, zabrane z pseudohodowli lub takie, którym dawałam tymczasowo dom. Od 2 lat zmagam się, razem z rodzicami z chorobą Tora.

owner

Ula Brzozowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

 • Avatar Agnieszka
  40
  Agnieszka
 • Avatar Agnieszka
  20
  Agnieszka
 • Avatar Ksenia
  20
  Ksenia
 • Avatar Paulina
  20
  Paulina
 • Avatar Łukasz
  5
  Łukasz
 • Avatar Małgorzata
  10
  Małgorzata
 • Avatar Katarzyna
  5
  Katarzyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę