Zbiórka Pomórzmy slepnącemu Torusiowi - miniaturka zdjęcia

Pomórzmy slepnącemu Torusiowi

Zbiórka Pomórzmy slepnącemu Torusiowi - zdjęcie główne

Pomórzmy slepnącemu Torusiowi

140 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Ula Brzozowska - awatar

Ula Brzozowska

Organizator zbiórki

Toro

6 lat temu stałam się właścicielką, najlepzym przyjacielem i opiekunem Tora. Został on odebrany z pseudohodowli, która trzymała na sprzedaż owczarki niemieckie.

2 lata temu zdiagnozowano u niego łuszczkę - przewlekłe powierzchowne zapalenie rogówki. Diagnoza poraziła mnie i wszystkich domowników: niestety nie możliwe jest całkowite wyleczenie psa, a nieleczona łuszczka prowadzi do utraty wzroku. Razem z rodzicami podjęliśmy decyzję o leczeniu naszego przyjaciela. Toruś musi codziennie dostawać drogie, mocne leki, które opóźniają rozwój choroby. Mimo, że diagnowa jest pewna: ślepota, nie poddajemy się. Nie rezygnujemy z leków ani częstych wizyt u weterynarza.

Jednak po pewnym czasie cena leków została podniesiona, a pieniądze na leczenie bardzo szybko się rozchodziły.

Dlatego postanowiliśmy założyć zbiórkę, której całkowity dochód przeznaczony będzie na zakup sterydu dla naszego Tora i pomoże mu dłużej zachować wzrok.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomórzmy slepnącemu Torusiowi

Prośba o Twoją pomoc dla Tora

Leczenie łuszczki u psów jest bardzo ciężkie i często opóźnia moment ślepoty tylko o kilka miesięcy. Rokowania dla Tora są dobre, możliwe, że dzięki lekom opóźnimy to nawet o kolejne dwa lata. Przez ostatnie 20 miesięcy walczyliśmy o naszego przyjaciela samotnie. 

Teraz razem z rodziną prosimy o wsparcie. Każda przelana złotówka pomaga w leczeniu, zapewnia kolejny szczęśliwy dzień naszemu Torowi.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomórzmy slepnącemu Torusiowi

Na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze?

Pieniądze zostaną przeznaczone w całości na opiekę weterynaryją pieska. Co miesięczne wizyty kontrolne, analiza dna oka, sterydy, które koniecznie muszą być podawane codziennie. Rocznie zużywamy ok. 30 buteleczek leku nierefundowanego, który zapobiega całkowitej utracie wzroku.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomórzmy slepnącemu Torusiowi

Kim jestem?

Witam, nazywam się Ola. Chodzę do klasy maturalnej w jednym z lubelskich liceów. Kocham zwierzęta a w moim domu zawsze było ich wiele - adoptowane, zabrane z pseudohodowli lub takie, którym dawałam tymczasowo dom. Od 2 lat zmagam się, razem z rodzicami z chorobą Tora.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
140 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Ula Brzozowska - awatar

Ula Brzozowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
40
Agnieszka  - awatar
Agnieszka
20
Ksenia - awatar
Ksenia
20
Paulina - awatar
Paulina
20
Łukasz - awatar
Łukasz
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij