Zbiórka Toruń dzieciom Ukrainy - zdjęcie główne

Toruń dzieciom Ukrainy

1 130 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Anuszewski - awatar

Artur Anuszewski

Organizator zbiórki

Toruń dzieciom Ukrainy

Za wpłatę minimum 25 zł darczyńca otrzyma bezpłatnie album do odbioru w Toruniu.

Ukraińskie dzieci przeżywają właśnie najtrudniejsze chwile w ich życiu. Wojna pozbawiła je domów, poczucia bezpieczeństwa, szczęśliwego dzieciństwa. Do Torunia i innych miast napływają ich tysiące, a potrzeby dzieci z Ukrainy nie różnią się niczym od potrzeb dzieci polskich. Chcemy i musimy im pomóc. Potrzebne są pieniądze na żywność, książki, przybory szkolne, ubrania, zabawki i zajęcia pozaszkolne. Każdy z Was może pomóc, dołożyć cegiełkę dobra jako przeciwwagę wobec okrucieństwa wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą.

Czas trwania akcji (wpłaty) do 31.05.2022 r. (lub do wyczerpania tytułów). Bezpłatny odbiór albumów 13-30.06.2022 r.
Darczyńcy (spoza Torunia oczywiście też) mogą wpłacić dowolną kwotę na konto Pomagam.pl  
100% wpłaconej i otrzymanej od Pomagam.pl kwoty zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom Ukrainy. Sytuacja jest dynamiczna i potrzeby dzieci się zmieniają. Decyzję o celowym wydatkowaniu zebranych pieniędzy podejmie kilkuosobowe grono osób.

Przy wpłacie nie mniejszej niż 25 zł darczyńca będzie mógł odebrać bezpłatnie w formie darowizny, dowolnie wybrany jeden z 4 albumów w 4 salonach Optometria Karczewski w Toruniu. Przy wpłacie nie mniejszej niż 50 zł 2 wybrane albumy. Można oczywiście dokonać też dowolnej wpłaty bez konieczności odebrania albumu. Osobom spoza Torunia albumy mogą odebrać inne osoby. Na potrzeby akcji przeznaczam do 200 egzemplarzy każdego tytułu.

Jak dokonać wpłaty: na stronie zbiórki kliknij przycisk "Wpłać teraz", a następnie "Wybierz kwotę" i postępuj zgodnie z instrukcjami. Przy wpłacie kwoty od 25 zł do 49 zł należy wybrać "Inna". Poniżej jest dobrowolne Wsparcie Rozwoju Pomagam.pl ustawione automatycznie na 15%. Przy rezygnacji z dotacji tego wsparcia należy przesunąć suwak na zero. Poniżej "Wybierz sposoby płatności" trzeba podać swój adres mailowy, a w "Podpis" KONIECZNIE obok imienia i nazwiska należy wpisać nr od 1 do 4 wybranego albumu i punkt odbioru od A do D, np. 2D, 1B, 4A czy przy wpłatach minimum 50 zł np. 2A i 4A.  Przy wpłatach bez odbioru albumu obok imienia i nazwiska wpisujemy TdU lub Toruń dla Ukrainy. Wpłaty mogą być też anonimowe. Podanie nr albumu i punktu jego odbioru konieczne jest do zliczenia i dostarczenia wybranych tytułów w odpowiedniej ilości do poszczególnych punktów ich odbioru, po zakończeniu akcji wpłat.

1 - Toruń wersja włoska

2 - Toruń wersja hiszpańska

3 - Toruń wersja japońska

4 - Niezwykły świat Orientu

Wybrany przez darczyńcę album (albumy) za okazaniem dowodu wpłaty (otrzymanego od Pomagam.pl po zaksięgowaniu na podany adres mailowy) będzie można odebrać  w podanym (przy wpłacie) przez wpłacającego salonie Optometria Karczewski w Toruniu w dniach 13-30.06.2022 r.      w godzinach 10:30 - 17:30 od poniedziałku do piątku:  

A - Toruń, ul. Szczytna 6 (Toruńska Starówka)

B - Toruń, ul. Mickiewicza 90

C - Toruń, ul. Staszica 10b

D - Toruń, ul. Ślaskiego 1 (Na Skarpie)


Organizator akcji i autor albumów - Artur Anuszewski

Partner akcji - Optometria Karczewski w Toruniu

Autor baneru - artysta plastyk Lech Tadeusz Karczewski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ania Zalfresso - awatar

  Ania Zalfresso

  29.04.2022
  29.04.2022

  Nie doczytałam i zapomniałam podać numeru albumu w podpisie do wpłaty, czy jeśli podam tutaj to wystarczy? Album 3, punkt odbioru A

  • Artur Anuszewski - awatar

   Artur Anuszewski - Organizator zbiórki

   02.06.2022
   02.06.2022

   Dzień dobry, dziękuję za wpłatę. 2 albumy: "Toruń" wersja japońska i dołożyłem (za dodatkową wpłatę 15 zł) free "Niezwykły świat Orientu" są już do odbioru w salonie Optometria Karczewski na Szczytnej w godz. 10:30 -17:30, w sobotę do 13:30. Pozdrawiam. Artur Anuszewski

1 130 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Anuszewski - awatar

Artur Anuszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Henryk Chojecki - awatar
Henryk Chojecki
50
Ania Zalfresso - awatar
Ania Zalfresso
40
Aleksandra Jauer 3A - awatar
Aleksandra Jauer 3A
30
Aleksandra Skowrońska 3C, 4C - awatar
Aleksandra Skowrońska 3C, 4C
60
Klaudia Malinowska 3D - awatar
Klaudia Malinowska 3D
26
Daniela Furmańczak - awatar
Daniela Furmańczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Harry Mitsidis - awatar
Harry Mitsidis
100
Paulina Kozak 3B - awatar
Paulina Kozak 3B
27

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij