Zbiórka Hej,jestem Tosia - miniaturka zdjęcia

Hej,jestem Tosia

Zbiórka Hej,jestem Tosia - zdjęcie główne

Hej,jestem Tosia

196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Edyta Lisz - awatar

Edyta Lisz

Organizator zbiórki

Hej,jestem Tosia.Mam 8lat.Urodziłam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym prawostronnym.Od piątego miesiąca życia systematycznie rechabilituje się w Poradni Rechabilitacyjno-Neurologicznej w Sochaczewie.Przez trzy lata przyjmowałam zastrzyki z botuliny,efekty były bardzo duże ale niestety nie mogę przyjmować tych zastrzyków do końca życia(są to żywe zarazki z jadu kiełbasianego).

W wieku trzech lat zatrzymał się przyrost obwodu mojej główki(małogłowie) i do dziś nie urosła nawet centymetra.W związku z tym poddano mnie badaniu rezonansu magnetycznego kolejna szokująca diagnoza:duza wada rozwojowa mózgu po obu połkulach-polimikrogyria.Zaburzenia układu nerwowego (choroba która jest tajemnicą dla samych lekarzy,na którą nie ma żadnego lekarstwa,żaden zabieg na świecie nie naprawi uszkodzeń w moim mózgu.Pomimo to nie poddajemy się wraz z moją mamusią i walczymy dalej.Mój stan zdrowia wymaga ciągłej rechabilitacji zarówno ruchowej jak i psychologiczno-pedagogicznej oraz stałej opieki specjalistów.Wspomóż mnie w codziennych zmaganiach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    19.02.19
    19.02.19

    Dużo zdrówka

196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Edyta Lisz - awatar

Edyta Lisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Adam Jurczuk - awatar
Adam Jurczuk
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Danecka - awatar
Małgorzata Danecka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij