Zbiórka Hej,jestem Tosia - miniaturka zdjęcia

Hej,jestem Tosia

Zbiórka Hej,jestem Tosia - zdjęcie główne

Hej,jestem Tosia

196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Edyta Lisz - awatar

Edyta Lisz

Organizator zbiórki

Hej,jestem Tosia.Mam 8lat.Urodziłam się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym prawostronnym.Od piątego miesiąca życia systematycznie rechabilituje się w Poradni Rechabilitacyjno-Neurologicznej w Sochaczewie.Przez trzy lata przyjmowałam zastrzyki z botuliny,efekty były bardzo duże ale niestety nie mogę przyjmować tych zastrzyków do końca życia(są to żywe zarazki z jadu kiełbasianego).

W wieku trzech lat zatrzymał się przyrost obwodu mojej główki(małogłowie) i do dziś nie urosła nawet centymetra.W związku z tym poddano mnie badaniu rezonansu magnetycznego kolejna szokująca diagnoza:duza wada rozwojowa mózgu po obu połkulach-polimikrogyria.Zaburzenia układu nerwowego (choroba która jest tajemnicą dla samych lekarzy,na którą nie ma żadnego lekarstwa,żaden zabieg na świecie nie naprawi uszkodzeń w moim mózgu.Pomimo to nie poddajemy się wraz z moją mamusią i walczymy dalej.Mój stan zdrowia wymaga ciągłej rechabilitacji zarówno ruchowej jak i psychologiczno-pedagogicznej oraz stałej opieki specjalistów.Wspomóż mnie w codziennych zmaganiach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    19.02.19
    19.02.19

    Dużo zdrówka

196 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Edyta Lisz - awatar

Edyta Lisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Adam Jurczuk - awatar
Adam Jurczuk
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Danecka - awatar
Małgorzata Danecka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij