Antonina - chorowite dzieciństwo

Zbiórka

Antonina, zwana potocznie Tosią, złapała się do klatki-łapki podczas jednej z naszych akcji sterylizacji kotów wolno żyjących. Okazała się przemiłym i proludzkim młodym kociakiem, postanowiliśmy więc szukać jej domu. Tradycyjnie pojechała na gruntowny przegląd do lecznicy, gdzie została odpchlona, odrobaczona i wysterylizowana. Znalazło się dla niej miejsce w bardzo fajnym Domu Tymczasowym.

Niestety po kilku dniach wyszła silna infekcja - z nosa jest ropny wyciek, męczy koteńkę kaszel, bardzo słabo je w tej sytuacji, a nawet mamy podejrzenie, że Tosia uczulona jest na szwy pooperacyjne - bo bardzo sobie je wydrapuje i bardzo jej się jątrzy skóra wokół nich.

Tosia dostaje antybiotyk oraz leki na podniesienie odporności, staramy się zapewnić jej różnorodne i bogate w minerały jedzenie. Kontrola u lekarza nie przebiegła po naszej myśli, Tosi organizm nie zareagował na antybiotyk tak, jak powinien, prawdopodobnie będziemy musieli zmienić antybiotyk na inny, bo martwi nas ten nieleczący się katar.

Prosimy o pomoc w leczeniu tej ślicznej i łakomej na pieszczoty młodej kotki.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów

  KOTYlion z miłości do kotów

  22.04.17
  22.04.17

  Tosia była na kolejnej wizycie u lekarza. Niestety rana po sterylizacji się nie goi i wciąż utrzymuje się stan zapalny :-( Pani doktor oczyściła ranę i założyła nowy opatrunek – w poniedziałek kontrola. Tosia wciąż jest jeszcze na antybiotyku. Co prawda kaszelek ustał, ale pojawiło się charczenie… Na szczęście powrócił apetyt i teraz Tosi smakuje już wszystko ;-) Trzymajcie kciuki za naszą małą kruszynkę!

  Photo

Wpłaty - 5

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  40
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę