Zbiórka TOZ Węgrów - prośba o wsparcie - miniaturka zdjęcia

TOZ Węgrów - prośba o wsparcie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka TOZ Węgrów - prośba o wsparcie - zdjęcie główne

TOZ Węgrów - prośba o wsparcie

2 890 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Rydzewska - awatar

Maria Rydzewska

Organizator zbiórki

Prośba o wsparcie!

Członkowie Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie na co dzień starają się pomagać zwierzętom, które potrzebują naszej pomocy, a bez niej zginą. Czasem jednak sami potrzebujemy pomocy, abyśmy mogli w dalszym ciągu pomagać zwierzętom. Sytuacja TOZ Oddział w Węgrowie jest dramatyczna. Na koncie oddziału jest 200 zł, a do opłacenia faktury za leczenie zwierząt i opłata za transport karmy z ZOOPLUSA - łącznie około 8000 zł. Mamy ogromne szczęście, ponieważ możemy dostać za darmo karmę dla bezdomnych zwierząt, ale trzeba zapłacić za transport aż 2500 zł. Lekarze weterynarii leczą cierpiące zwierzęta i czekają cierpliwe na zapłatę udzielając pomocy następnym zwierzętom. Musimy uregulować zadłużenia. Od Państwa zależy czy dalej będziemy mogli pomagać. Prosimy o pomoc w imieniu wszystkich potrzebujących pomocy zwierząt. Będziemy wdzięczni za każdą nawet symboliczną wpłatę. Dziękujemy!

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 890 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Rydzewska - awatar

Maria Rydzewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz - awatar
Tomasz
200
Kozikowska Ewelina - awatar
Kozikowska Ewelina
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sylwia Pliszka - awatar
Sylwia Pliszka
50
EwaC - awatar
EwaC
50
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij