Jesteśmy inspektorami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie. Każdy z nas jest wolontariuszem, za naszą codzienną pracę na rzecz zwierząt nie pobieramy żadnego wynagrodzenia. 

Na mocy Ustawy o ochronie zwierząt kontrolujemy warunki bytowe zwierząt domowych oraz gospodarskich. Jeśli zachodzi taka potrzeba, interwencyjnie odbieramy cierpiące i zaniedbane zwierzęta. Zazwyczaj jednak staramy się doprowadzić do poprawienia losu psów, kotów, koni czy innych zwierząt gospodarskich przebywających u dotychczasowych właścicieli. 

Dlaczego to robimy? Dlaczego poświęcamy nasz czas wolny i energię? Odpowiedź jest prosta. Głęboko wierzymy w stwierdzenie: ,,Ratując jednego zwierzaka nie zmienisz świata, ale dla niego zmieni się cały świat."!

W tym momencie nasi inspektorzy stanęli przed ścianą. Nasze konto jest praktycznie puste, a jeżeli pojawią się na nim jakiekolwiek wpłaty, to od razu przeznaczamy je na zadłużenia w lecznicach. Do tej pory inspektorzy tankowali samochody z własnych środków, aby dojechać na interwencje. Zgłoszeń mamy jednak coraz więcej, a nasze prywatne fundusze mocno ucierpiały. Nie stać nas na paliwo, aby zareagować na wszystkie spływające do nas zgłoszenia! Na większość interwencji musimy dojechać po kilkadziesiąt kilometrów! 


Chcemy działać dalej! Jednak by dalej pomagać zwierzętom z Tarnowa i okolic potrzebujemy Waszego wsparcia. Nikt z nas nie liczy poświęconego czasu, eksploatacji prywatnych samochodów, czy karmy dla bezdomniaków kupowanej za własne pieniądze. Nie stać nas jednak na kolejne wyprawy na interwencje, a kolejka zgłoszeń rośnie :( 


Oto przykłady naszych interwencji z ostatnich tygodni:

Błagamy o choćby kilka, czy kilkanaście złotych! Nasz fanpage obserwuje ponad trzy tysiące osób. Jeśli choć połowa z Was wpłaci nawet niewielką kwotę, będziemy mogli dalej jeździć na interwencje i pomagać zwierzętom w potrzebie.

Aktualności

 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie

  18.08.18
  18.08.18

  Jesteśmy już prawie w połowie! Bardzo dziękujemy za choćby najdrobniejszą wpłatę :) Każda złotówka przybliża nas do celu! Codziennie otrzymujemy zgłoszenia-te na terenie Tarnowa staramy się sprawdzać natychmiast, reszta niestety musi poczekać :( Najgorsza jest sytuacja, w której jedziemy na interwencję kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt kilometrów, a na miejscu okazuje się, że zgłoszenie wynikało z ludzkiej złośliwości lub sąsiedzkiego konfliktu... Tak czy inaczej, reagujemy ZAWSZE, ponieważ dla nas każde życie jest cenne! Dziękujemy, że chcecie nam w tym pomóc! <3

  Zdjęcie aktualności 18 708

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.08.18
  14.08.18

  Człowiek który nie ma w sercu miejsca dla zwierząt nie będzie go miał również dla ludzi...

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - Organizator zbiórki

   15.08.18
   15.08.18

   To często prawda! Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Wpłaty - 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Kubicka - awatar
10
Magdalena Kubicka
Bogumiła Włodarczyk - awatar
8
Bogumiła Włodarczyk
Laura - awatar
10
Laura
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
150
Anonimowy Darczyńca
Karolina - awatar
50
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka S - awatar
20
Agnieszka S

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij