Zbiórka Leczenie-Stefana - zdjęcie główne

Leczenie-Stefana

145 zł z 140 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Paula Krawczyk - awatar

Paula Krawczyk

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA:

Wyniki Stefanka znacząco się poprawiły. W tej chwili ma swoją prywatną lecznicę w domu. 

Potrzebujemy środków na kroplówki i specjalną karmę dla rekonwalescentów. Stefan nadal jest karmiony strzykawką - bardzo wychudł.  Sytuacja nie zmienia faktu, że kolejne badania/kroplówki i specjalna karma kosztuje..


Bardzo proszę o pomoc dla Stefana..
KOCHANI !

2 tygodnie temu mój 15 letni towarzysz poważnie zachorował..

Stefan - bo tak ma na imię mój kocur od zawsze był okazem zdrowia (pomimo wieku), któregoś dnia wskoczył do wanny i postanowił pokazać, że dopadła go choroba. Zaczął oddawać mocz na pomarańczowo. Dało mi to wiele do myślenia od razu pojechaliśmy do lecznicy.

Okazało się, że Stefek ma problemy z wątrobą i trzustką. Pojawiła się także żółtaczka.. Codziennie jeździłam z rodzicami na kroplówki, które zajmowały kilka godzin dziennie. Z czasem zaczął dostawać leki - witaminy, sterydy, antybiotyki.

Niestety w pewnym momencie kot przestał jeść..

Kilkukrotnie miał robione badania krwi.. Musieliśmy odstawić kroplówki, ponieważ czerwone krwinki zaczęły się rozpadać i kot wpadał w anemię..

Po kilku dniach nastąpiła lekka poprawa - mimo to, Stefan dostaje pożywienie w formie płynnej ( przez strzykawki ). Modlimy się, żeby zaczął normalnie jeść.

W tej chwili aby ratować jego życie potrzebna jest transfuzja krwi!

Krew sprowadzana jest z Mikołowa, a koszty są niemałe.

Niemal każda wizyta kosztuje nas 100-150zł dziennie !

Stefan jest moim oczkiem w głowie, najlepszym przyjacielem i kotem z którym się wychowałam - bardzo go Kocham i potrzebuje Państwa pomocy!


Każda - nawet drobna poprawa w wynikach napawa mnie nadzieją na lepsze jutro.

On jest najważniejszy.


Niebawem skończą nam się środki, on ma szansę wyzdrowieć i przeżyć jeszcze kilka dobrych lat wśród kochających go ludzi.


Proszę o pomoc!

Dla nas każda złotówka ma znaczenie..


Będę wdzięczna za okazane wsparcie 


Paula - opiekunka.
145 zł z 140 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Paula Krawczyk - awatar

Paula Krawczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij