Zbiórka Bezimienna koteczka z rowu - zdjęcie główne

Bezimienna koteczka z rowu

150 zł z 150 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Nikt nie wie, skąd takie maleństwo wzięło się samo na odludziu…

Bezimienna śliczna koteczka, znaleziona i zabezpieczona przez dobrych ludzi potrzebuje wsparcia finansowego. Na szczęście nie dolega jej nic poważnego, ale ma problem z oczami i okropne pasożyty, które powodują wypadanie sierści z ogona. Malutka jest już po kontrolnej wizycie u weterynarza  (koszt 70 zł). Pani doktor zaleciła jeszcze dietę (mała ma wzdęty brzuch), zabezpieczyła przed pchłami, odrobaczyła i osłuchała kotkę. Kicia ma około 2 miesiące, waży 430 gramów.

Jest zabezpieczona w domu tymczasowej u wolontariuszki. Prosimy o pomoc w opłacenia faktur za leczenie i utrzymanie maleństwa.  Zrobiliśmy podstawowe zakupy dla kici: żwirek, mleko, chrupki i saszetki.

Będziemy wdzięczni za pomoc finansową. 

PS Koteczka nie ma jeszcze imienia, może ktoś ma pomysł? ;) 

https://www.facebook.com/pokochajburka/photos/a.342850779682143/383440962289791/?type=3&theater 

https://www.facebook.com/sdbzkatarzynowo/photos/a.182935005141618/1830668383701597/?type=3&theater 


150 zł z 150 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Sebastian - awatar
Sebastian
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij