Zbiórka Ratownik Medyczny rak wrócił - zdjęcie główne

Ratownik Medyczny rak wrócił

275 053 zł  z 290 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 975 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Kuszneruk - awatar

Beata Kuszneruk

Organizator zbiórkiBŁAGAM O POMOC DLA NASZEGO TATY 😭😭 BRAKUJĘ NIE CAŁE 20tyś złotych POMÓŻ 🙏🙏 .

Tatuś 14wrzesnia ma urodziny jego jedynym życzeniem jest być zdrowym być z nami♥️❤️❤️ Kochane serduszka tata musi przejść kolejną operację stan taty jest zły a my nic nie możemy zrobić by ratować tatę wszystko jest opóźnione z powodu pandemi a my nie mamy pieniędzy by tata mógł być operowany za granicą zbiórka stoi w miejscu brakuje pieniążków by ratować tatę 😭😭😭Błagamy 🙏🙏🙏🙏 o pomoc z całego serca mój 5letni brat bardzo tęskni za tatą . W imieniu naszej rodziny bardzo proszę o pomoc by tata mógł być z nami 😭😭😭😭.Zwracam się z prośbą do osób o wielkim sercu które chcą pomóc dla mojego taty by mógł żyć.
Jak już wiecie mój tatuś jest pod ciągłą opieką onkologa, neurochirurga, neurologa, neuropsychologa, i psychologa. Jest zamknięty w sobie, cały czas patrzy przez okno, prawie z nami nie rozmawia, nie wiemy o czym myśli... Jak już się odezwie to tylko mówi że bardzo nas kocha i że chciał by dożyć i przytulić swojego ukochanego i upragnionego wnuczka lub wnuczkę.
Ataki padaczki bardzo się nasiliły, występują prawie codziennie, tato ma zaniki pamięci, ciężko mu chodzić bardzo bolą go nogi i stawy.
Cały czas pamiętam rozmowę z neurochirurgiem operującym tatę, który powiedział że ta choroba zabije mojego tatę i że na tą chorobę mój tato umrze.
Ten guz bardzo szybko się odnawia ( w ostatnim wykonanym rezonansie wyszły cechy wznowy ) i rokowania są złe. Najczęściej po odnowieniu guza, guz odnawia się z wyższym stopniem złośliwości co wiąże się najczęściej z 3 miesięcznym przeżyciem, lub jak szybko się wdroży odpowiednie leczenie to okres przeżycia może się przedłużyć do roku. Takie gwiaździaki anaplastyczne w takim stopniu złośliwości dają przerzuty do sąsiednich części Ośrodkowego Układu Nerwowego.
Takie były słowa lekarza operującego mojego tatę które pamiętam, również pamiętam jak powiedział że podejmie się ponownej operacji w specjalistycznym szpitalu przy ulicy Banacha w Warszawie. Lekarze robią wszystko by tato mógł żyć.
Sama w niedługim czasie będę szczęśliwą mamusią i modlę się do Boga by tatuś wyzdrowiał i mógł zobaczyć swojego wnuczka lub wnuczkę.
Dziękuję, i proszę z całego serca wszystkie osoby o wielkim sercu o pomoc dla mojego tatusia by mógł żyć.
 jeszcze raz proszę wszystkich o pomoc by tata mógł wygrać walkę . Guz odrasta nie oddam mojego taty TATUSIU  WALCZ DLA NAS  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤❤Kochany tatusiu obiecałeś mi tak nie dawno że to ja będę cię kiedyś prowadzała za rękę bardzo cie proszę nie odbieraj mi tej przyjemności 🥰

Stan taty bardzo się pogorszył, w rezonansie wyszła wznowa guza mózgu,  tata został przewieziony do warszawy do szpitala w celu wykonania bardziej specjalistycznych badań i podjęcia decyzji co dalej... Rodzice chcą wylecieć za granicę gdyż tam są większe możliwości niż u nas w Polsce. 

Bardzo  liczymy na Waszą pomoc błagamy o każdą złotówkę. 

Nazywam się Wiktoria, mam 17 lat. Chciałabym  zorganizować zbiórkę dla mojego ciężko chorego taty. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na jego leczenie oraz utrzymanie naszej rodziny, bo tata nie jest w stanie pracować. Mam czwórkę rodzeństwa, i wszyscy razem wspieramy tatę w powrocie do zdrowia, ale jest nam bardzo ciężko gdyż nasza sytuacja materialna bardzo się pogorszyła. 

Otrzymana od Państwa pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie i będę za nią bardzo wdzięczna, gdyż dzięki ludziom o ogromnym sercu mój tatuś będzie mógł żyć.

Mój tatuś przez 13 lat przepracował w służbie zdrowia w Pogotowiu Ratunkowym jako Ratownik Medyczny, jak również był Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi. W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych tato obudził się z niedowładem lewej połowy ciała. Został przewieziony do Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie z podejrzeniem udaru mózgu. Po wykonaniu specjalistycznych badań diagnoza mojego taty była przerażająca. Okazało się że jest to nowotwór mózgu, a dokładnie naciekający gwiaździak anaplastyczny III stopnia złośliwości, i padaczka. Operacja usunięcia guza 3cm na płacie ciemieniowym trwała aż 9 godzin. Tato jest po radio i chemioterapii, ma bardzo częste napady padaczki, i wymaga opieki 24 godziny na dobę. Po przepracowaniu 13 lat pracy otrzymał zasiłek z OPS w wysokości 117 zł co nie starcza na zakup leków niezbędnych dla taty. W kwietniu bieżącego roku tato ponownie trafił nieprzytomny do szpitala ze względu bardzo nasilonych ataków padaczki.

Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu o pomoc dla mojego taty. 

Wiktoria

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Kuszneruk - awatar

  Beata Kuszneruk

  19.10.21
  19.10.21

  Dzień dobry wszystkim zawsze moja córka pisze do państwa dziś córka jest po cesarskim cięciu bardzo źle się czuje cały czas martwi się o tatę o dom dziękuję za pomoc która dostajemy jesteśmy całym sercem wdzięczni za pomoc dla męża który dzięki pomocy z państwa strony ma szansę żyć zbiórka kończy się nie długo zostało tak nie wiele by pomóc Damianowi prosimy o każdą pomoc DZIĘKUJEMY ❤️❤️

Komentarze


 • Jakub - awatar

  Jakub

  26.09.21
  26.09.21

  Powodzenia!

  • Beata Kuszneruk - awatar

   Beata Kuszneruk - Organizator zbiórki

   26.09.21
   26.09.21

   Dziękujemy panie Jakubie

 • Dariusz Goździk - awatar

  Dariusz Goździk

  21.09.21
  21.09.21

  Dużo zdrowia! Pozdrawiam

  • Beata Kuszneruk - awatar

   Beata Kuszneruk - Organizator zbiórki

   21.09.21
   21.09.21

   Bardzo dziękujemy z całego serca❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.21
  29.06.21

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.21
  21.06.21

  Życzę dużo sił do walki!

 • Krzysztof Khorner - awatar

  Krzysztof Khorner

  19.06.21
  19.06.21

  Poszło. Zdrowia zycze i powodzenia.

  • Beata Kuszneruk - awatar

   Beata Kuszneruk - Organizator zbiórki

   19.06.21
   19.06.21

   Dziękujemy panie krzysiu

275 053 zł  z 290 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 975 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Kuszneruk - awatar

Beata Kuszneruk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 975

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian Majewski - awatar
Adrian Majewski
2
Jakub - awatar
Jakub
50
Wiktoria Jakubowska - awatar
Wiktoria Jakubowska
50
Filo - awatar
Filo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij