Zbiórka Sterylizacja i mastektomia Loli - miniaturka zdjęcia

Sterylizacja i mastektomia Loli Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sterylizacja i mastektomia Loli - zdjęcie główne

Sterylizacja i mastektomia Loli

51 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Alexandra Helmann - awatar

Alexandra Helmann

Organizator zbiórki

Witam, zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie. Jestem właścicielką 12-letniej Loli, u której wykryto aż trzy guzki w tym dwa na sutkach. Weterynarz po wstępnym rozpoznaniu i prześwietleniu stwierdził, że niezbędna będzie operacja sterylizacji (poprzedni właściciele się tego nie podjęli) oraz całkowitej mastektomii z usunięciem guzków. Koszt takiej operacji wraz z późniejszą opieką pooperacyjną to ok.1000zł.

Sama jestem samotną matką, której zarobki ledwo starczają na opłaty i godne życie "do pierwszego". W dodatku nie mamy rodziny do której moglibyśmy się zwrócić o pomoc. Wraz z synem kochamy zwierzęta, mamy w domu również drugiego psiaka i chomika. Chętnie wspieramy różne akcje charytatywne pomagając schronisku przynosząc w miarę możliwości suchą karmę czy ciepłe koce. Obecnie sami stanęliśmy w roli potrzebujących. Nie wyobrażamy sobie życia bez naszej kochanej Loli, a bez operacji rokowania nie malują się kolorowo. Po raz pierwszy zwracam się o pomoc w ten sposób i liczę na dobre serce internautów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Alexandra Helmann - awatar

Alexandra Helmann

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
mago50 - awatar
mago50
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij