Zbiórka na leczenie Piotrusia

3 091 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo zwracamy sie z prosbą o pomoc dla naszego synka Piotrusia , ktory urodził się 23.12.2012r . Zaraz po urodzeniu lekarze stwierdzili u niego obniżone napięcie mięśniowe . Natomiast w grudniu 2014 r postawili kolejną diagnoze - spectrum autyzmu dziecięcego i całościowe opóźnienie rozwoju , nasz świat się zawalił. Pomimo takiego szoku nie poddalismy się , leczymy synka. Piotrus ma duży problem z mową tak naprawdę nie mówi , ale jest rehabilitowany dzięki wspaniałym terapeutom z Óśrodka wczesnej interwencji gdzie jest objęty opieka , 2 razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia z logopedą , Integracja sensoryczna i terapia czaszkowo-krzyżowa do Ośrodka Rehabilitacji Biomicus .Dodatkowo 2 razy w tygodniu uczęszcza na hipoterapię  Dzięki tej terapii Piotrus robi postępy ,dziecko nie mówi ,ale jest nadzieja ,ze kiedyś zacznie tylko potrzeba do tego dużej pracy z logopedą . Niestety koszty związane z częstymi wizytami u lekarzy ,dieta , terapia czaszkowo-krzyżowa ,hipoterapia , systematyczna rehabilitacja , turnusy rehabilitacyjne są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych . Kochani w tej zbiórcę podałam wam kwotę 2500 zł juz tłumaczę czemu tyle. Dziecko ma 2 razy w tygodniu tarapię na NFZ w której skład wchodzą logopeda 4 razy w miesiącu po godzinie ,psychologa i SI . Dla dziecka tak zaburzonego to jest kropla w morzu potrzeb ta terapia dlatego uczęszcza jeszcze prywatnie do Ośrodka Biomicus do logopedy , i na terapię czaszkowo krzyżową oraz do Hipoterapii Pańczak na hipoterapię . Dzieki zajęciom z końmi synek pracuje nad koordynacja ruchową , prostuje plecy i nózki a co najważniejsze konie pomogły mu otworzyć sie na swiat. Szanowni Państwo 10 zajęć półgodzinnych z logopedą kosztuje 530 zł , drugie tyle kosztuje terapia czaszkowo-krzyżowa . Szanowni Państwo mamy bardzo złą sytuacje materialna ja nie pracuje pobieram świadczenie pielęgnacyjne i zasiłek pielęgnacyjny razem 1553 zł oraz 500 + , mój mąż zarabia teraz niecałe 2000 zł , po opłaceniu mieszkania czynsz w wysokości 1650 zł ,przedszkola , bo Piotrus uczęszcza do przedszkola 500 zł czesne , wykupienie artykułów potrzebnych do diety Piotrusia , co miesiąc wydajemy na dietę coś ok 300 zł zsotaje nam bardo niewiele pieniędzy na życie .Bardzo chcę wykupić z państwa pomocą 20 zajęć u każdego z specjalistów i zapłacić za 10 zajęć hipoterapii to jest koszt 500 zł . Jeśli ktoś z państwa moze nam pomóc, za wszelka pomoc Serdeczne Bóg zapłać. 

Aktualizacje


 • Anna Łopatniuk - awatar

  Anna Łopatniuk

  31.03.2018
  31.03.2018

  Terapia czaszkowo-krzyżowa koszt 10 godzin wynosi 530 zł

  Zdjęcie aktualizacji 13 648

Komentarze


 • Kasia Szaflarska - awatar

  Kasia Szaflarska

  20.05.2018
  20.05.2018

  Powodzenia

 • Marzena Podgórska - awatar

  Marzena Podgórska

  11.05.2018
  11.05.2018

  Pozdrawiam 😀

 • Katarzyna Bogusława Sojka - awatar

  Katarzyna Bogusława Sojka

  19.03.2018
  19.03.2018

  Dla wspaniałej mamy i wspaniałego taty oraz dzielnego Piotrusia

  • Anna Łopatniuk - awatar

   Anna Łopatniuk - Organizator zbiórki

   20.03.2018
   20.03.2018

   Dziekuje kochana !

3 091 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Kasia Szaflarska - awatar
Kasia Szaflarska
40
Edyta Rudnicka - awatar
Edyta Rudnicka
30
Marzena Podgórska - awatar
Marzena Podgórska
100
Justyna Pełka - awatar
Justyna Pełka
41
Justyna Pełka - awatar
Justyna Pełka
73
Marta Kulpita - awatar
Marta Kulpita
26
Marta Kurowska - awatar
Marta Kurowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij