Zbiórka na leczenie Piotrusia

3 091 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo zwracamy sie z prosbą o pomoc dla naszego synka Piotrusia , ktory urodził się 23.12.2012r . Zaraz po urodzeniu lekarze stwierdzili u niego obniżone napięcie mięśniowe . Natomiast w grudniu 2014 r postawili kolejną diagnoze - spectrum autyzmu dziecięcego i całościowe opóźnienie rozwoju , nasz świat się zawalił. Pomimo takiego szoku nie poddalismy się , leczymy synka. Piotrus ma duży problem z mową tak naprawdę nie mówi , ale jest rehabilitowany dzięki wspaniałym terapeutom z Óśrodka wczesnej interwencji gdzie jest objęty opieka , 2 razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia z logopedą , Integracja sensoryczna i terapia czaszkowo-krzyżowa do Ośrodka Rehabilitacji Biomicus .Dodatkowo 2 razy w tygodniu uczęszcza na hipoterapię  Dzięki tej terapii Piotrus robi postępy ,dziecko nie mówi ,ale jest nadzieja ,ze kiedyś zacznie tylko potrzeba do tego dużej pracy z logopedą . Niestety koszty związane z częstymi wizytami u lekarzy ,dieta , terapia czaszkowo-krzyżowa ,hipoterapia , systematyczna rehabilitacja , turnusy rehabilitacyjne są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych . Kochani w tej zbiórcę podałam wam kwotę 2500 zł juz tłumaczę czemu tyle. Dziecko ma 2 razy w tygodniu tarapię na NFZ w której skład wchodzą logopeda 4 razy w miesiącu po godzinie ,psychologa i SI . Dla dziecka tak zaburzonego to jest kropla w morzu potrzeb ta terapia dlatego uczęszcza jeszcze prywatnie do Ośrodka Biomicus do logopedy , i na terapię czaszkowo krzyżową oraz do Hipoterapii Pańczak na hipoterapię . Dzieki zajęciom z końmi synek pracuje nad koordynacja ruchową , prostuje plecy i nózki a co najważniejsze konie pomogły mu otworzyć sie na swiat. Szanowni Państwo 10 zajęć półgodzinnych z logopedą kosztuje 530 zł , drugie tyle kosztuje terapia czaszkowo-krzyżowa . Szanowni Państwo mamy bardzo złą sytuacje materialna ja nie pracuje pobieram świadczenie pielęgnacyjne i zasiłek pielęgnacyjny razem 1553 zł oraz 500 + , mój mąż zarabia teraz niecałe 2000 zł , po opłaceniu mieszkania czynsz w wysokości 1650 zł ,przedszkola , bo Piotrus uczęszcza do przedszkola 500 zł czesne , wykupienie artykułów potrzebnych do diety Piotrusia , co miesiąc wydajemy na dietę coś ok 300 zł zsotaje nam bardo niewiele pieniędzy na życie .Bardzo chcę wykupić z państwa pomocą 20 zajęć u każdego z specjalistów i zapłacić za 10 zajęć hipoterapii to jest koszt 500 zł . Jeśli ktoś z państwa moze nam pomóc, za wszelka pomoc Serdeczne Bóg zapłać. 

Aktualizacje


 • Anna Łopatniuk - awatar

  Anna Łopatniuk

  31.03.18
  31.03.18

  Terapia czaszkowo-krzyżowa koszt 10 godzin wynosi 530 zł

  Zdjęcie aktualizacji 13 648

Komentarze


 • Kasia Szaflarska - awatar

  Kasia Szaflarska

  20.05.18
  20.05.18

  Powodzenia

 • Marzena Podgórska - awatar

  Marzena Podgórska

  11.05.18
  11.05.18

  Pozdrawiam 😀

 • Katarzyna Bogusława Sojka - awatar

  Katarzyna Bogusława Sojka

  19.03.18
  19.03.18

  Dla wspaniałej mamy i wspaniałego taty oraz dzielnego Piotrusia

  • Anna Łopatniuk - awatar

   Anna Łopatniuk - Organizator zbiórki

   20.03.18
   20.03.18

   Dziekuje kochana !

3 091 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Anna Łopatniuk - awatar

Anna Łopatniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Kasia Szaflarska - awatar
Kasia Szaflarska
40
Edyta Rudnicka - awatar
Edyta Rudnicka
30
Marzena Podgórska - awatar
Marzena Podgórska
100
Justyna Pełka - awatar
Justyna Pełka
41
Justyna Pełka - awatar
Justyna Pełka
73
Marta Kulpita - awatar
Marta Kulpita
26
Marta Kurowska - awatar
Marta Kurowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij