Zbiórka Turnus Logopedyczny dla Lenki - miniaturka zdjęcia

Turnus Logopedyczny dla Lenki

Zbiórka Turnus Logopedyczny dla Lenki - zdjęcie główne

Turnus Logopedyczny dla Lenki

1 080 zł z 1 080 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Jałowiec - awatar

Łukasz Jałowiec

Organizator zbiórki

Mam na imię Lena urodziłam się jako skrajny wcześniak. Moja waga w dniu narodzin wynosiła 915 gram.  Kiedy  się urodziłam, moje zdrowie było pod wielkim znakiem zapytania. Otoczona byłam niezliczoną ilością ogromnych sprzętów, ale mimo wszystko nie poddałam się. Niestety 15 dnia mojego życia stan zdrowia drastycznie się pogorszył. Ostra niewydolność oddechowa i kardiologiczna. Natychmiastowo zostałam przewieziona do szpitala w Zabrzu. Martwicze zapalenie jelita cienkiego. Stan krytyczny – mogę nie przeżyć do rana. Podczas operacji lekarze usunęli mi 25 centymetrów jelita cienkiego, wyłonili ileostomię. Dla moich rodziców nie liczyło się nic więcej. Ważne że przeżyłam.

 Po miesiącu przewieziono mnie do szpitala w Krakowie w celu ustalenia diety. Po dwóch miesiącach ciężkiej walki z brakiem przyrostu masy ciała stwierdzono, iż nadal jest on za mały i abym mogła dogonić swoich rówieśników założono mi wejście centralne Broviaca. Obecnie już nie mam ileostomi i żywienia pozajelitowego.

 Moja walka trwa do dzisiejszego dnia. Niestety nie otrzymałam zdrowia w pakiecie w dniu narodzin. Donoszone dzieci i beztroskie dzieciństwo nie było mi pisane. Moje dzieciństwo przepełnione jest lekarzami, poradniami i diagnozami. Strach o przyszłość, o  kolejny nowy dzień.  Teraz walczę o pełnosprawność. Moim marzeniem jest mówić, siedzieć i chodzić jak inne dzieci w moim wieku. Moi rodzice starają ile tylko mogą zapewnić mi najlepszych specjalistów, ale niestety wiąże się to z dużymi kosztami.

  Mam skończone 3 latka jednak zasób mojego słownictwa jest zbyt ubogi. Moi rodzice chcieliby wysłać mnie na turnus logopedyczny lecz podsumowując wszystkie moje wydatki nie starczyło by pieniążków. Dlatego powstała ta zbiórka, aby ludzie z dobrym serduszkiem pomogli w zbieraniu środków na mój turnus. Liczy się każda złotówka.

Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć na tygodniowy 5 dniowy turnus logopedyczny w Katowicach w ośrodku SPERARE w dniach 17 - 21 lipiec

Więcej o Lence można przeczytać
na jej profilu FB : https://www.facebook.com/Waleczna.Lenka

Lenka jest podopieczną fundacji "SŁONECZKO"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.06.17
    04.06.17

    Powodzenia Maleńka!

1 080 zł z 1 080 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Jałowiec - awatar

Łukasz Jałowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

L...AK:) - awatar
L...AK:)
756
Jaceq - awatar
Jaceq
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Malinowski - awatar
Marek Malinowski
9
Kcwg - awatar
Kcwg
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij