Janusz Sztyber - awatar

Janusz Sztyber

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. 

Nazywam się Janusz Sztyber i mam 65 lat. Moim marzeniem jest nagranie własnej płyty z jazzowymi przebojami-standardami ery swingu. Niestety nie stać mnie na to bowiem żyję jedynie z renty. Do nagrania płyty potrzebny jest zespół muzyków, aranżer, próby do nagrania i studio nagrań. To wszystko kosztuje spore pieniądze. Jestem profesjonalnym wokalistą, półfinalistą programu Must Be The Music 10 Edycja. Opinie o moich profesjonalnych umiejętnościach można znaleźć w wielu miejscach w Sieci.
W czasie programu obiecywano mi wiele, ale jak to bywa często, nie spełniono obietnic.
Jak już wspomniałem wyżej, zebrane pieniądze zostaną wykorzystane do wynajęcie muzyków, aranżera, prób z muzykami, wynajęcie studia nagrań i co najważniejsze dobrego masteringu płyty, a potem efektywnego marketingu.  To wszystko sporo kosztuje i zabiera trochę czasu. A ja mam już 65 lat.
Płyta ta znaczy dla mnie bardzo wiele. Bardzo chciałbym utrwalić na niej wspaniałe przeboje czasów ery swingu. Tak jak to czynili przede mną tacy mistrzowie jak Frank Sinatra czy Tony Bennett i choćby młody Michael Buble.
Gdybyście Państwo zechcieli mi pomóc spełnić moje marzenie byłbym niezwykle wdzięczny i postarałbym się o to by każde z Państwa, jeśli tylko zechce, otrzymało tę płytę w pierwszej kolejności. Oczywiście z osobistym moim podziękowaniem.

Jeszcze raz bardzo, bardzo proszę Państwa o pomoc w moim przedsięwzięciu.

Z góry serdecznie dziękuję.

Janusz Sztyber - awatar

Janusz Sztyber

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Topiciel marzeń - awatar
1
Topiciel marzeń
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.