Zbiórka Zwierzęta - pomoc dla Ukrainy - zdjęcie główne

Zwierzęta - pomoc dla Ukrainy

33 791 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 431 osób
OTOZ Animals Racibórz - awatar

OTOZ Animals Racibórz

Organizator zbiórki

Każdy z nas wie co dzieje się na Ukrainie. 

Zbiórka ta powstała, by wspomóc różne organizacje oraz osoby z nimi współpracujące w zakupie karm oraz pokrycia kosztów leczenia dla zwierząt z Ukrainy.

Będziemy kontaktować się i wspierać organizacje działające na pierwszej linii frontu. 

W tych ,,dziwnych'' czasach wzajemna pomoc jest niezwykle ważna. 

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Racibórz - awatar

  OTOZ Animals Racibórz

  04.03.2022
  04.03.2022

  IV tura sfinansowana z tej zbiórki! Jesteście wielcy! Po wcześniejszym kontakcie z fundacją zamówiliśmy rzeczy, które są im najbardziej potrzebne. W związku z tym, że wiele zwierząt z Ukrainy ma biegunkę trzeba było zamówić odpowiednią karmę oraz wspomagacze. IV tura zakupów wyniosła aż 6697, 32 zł!
  Razem wsparliśmy już organizacje działające na granicy za łączną kwotę 16 066, 40 zł!!!! V tura poszła dzisiaj, ale pokaże się w jutrzejszej aktualizacji!

  Zdjęcie aktualizacji 89 382

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.2022
  19.03.2022

  CHORUJE NA KOCIEGO KORONAWIRUSA, BEZ POMOCY I LECZENIA UMRE W MĘCZARNIACH. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. https://naszefutrzaki.eu/walka-z-fip,478

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2022
  16.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. Dziś SKOŃCZYŁY SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE W MĘCZARNIACH, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/nowotwor-zoladka,475

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2022
  15.03.2022

  BŁAGAM PAŃSTWA 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Mogę tylko siąść I płakać, że nie mam pieniędzy na leczenie kotki mojej zmarłej żony, i że kotka umiera bez leczenia. https://naszefutrzaki.eu/nowotwor-zoladka,475

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2022
  13.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. JUTRO KOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOTCE KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/blagam-czy-ktos-nam-pomoze,474

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2022
  10.03.2022

  Dobry wieczór. Mam ogromną prośbę. Starsi Państwo walczą o życie swojego kotka, nie mają za co go leczyć, za dwa dni kończą się leki dla Kiciusia i wtedy będę zmuszeni patrzeć jak ich przyjaciel umiera w meczarniach :( czy byłaby szansa żeby Państwo w swoich aktualnościach udostępnili link do zbiórki? Może więcej osób wtedy udostępni i kotek dostanie szansę- https://pomagam.pl/e3pcfb

33 791 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 431 osób
OTOZ Animals Racibórz - awatar

OTOZ Animals Racibórz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 431

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdusia - awatar
Magdusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert Pikora - awatar
Robert Pikora
505
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Dźwigała - awatar
Jolanta Dźwigała
100
Kolegium League - awatar
Kolegium League
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij