Specjalistyczne wyposażenie DT

651 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Magdalena Jaźwińska - awatar

Magdalena Jaźwińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Magda Jaźwińska i prowadzę dom tymczasowy "Tymczasem u Magdy", specjalizujący się w opiece nad porzuconymi kociętami i szczeniętami. Zbieram powyższą kwotę na dodatkowe wyposażenie dla moich podopiecznych:

- zagroda modułowa z tworzywa umożliwiającego szybką i częstą dezynfekcję oraz dowolną konfigurację ustawienia. Link: https://www.amazon.com/dp/B07NW8MHCK/?coliid=I1TA3HSMEC680Q&colid=2YW15O5LJZ415&psc=0

- Snuggle Kitty (maskotka z mechanizmem bijącego serca). Ważna dla porzuconych kociąt i szczeniąt ze względu na wsparcie behawioralne. Link: https://www.amazon.com/dp/B001V7UHG8/?coliid=I2549SYHZJ7AH9&colid=2YW15O5LJZ415&psc=0

Kwota obejmuje koszt samych tych przedmiotów oraz ich wysyłki do Polski. Jeśli jakaś część zebranej kwoty nie zostanie wykorzystana w zakupie tych przedmiotów, to przeznaczę ją, w zależności od sumy, na wydatki bieżące lub zakup inhalatora.

Komentarze


 • Benwenuta - awatar

  Benwenuta

  31.05.19
  31.05.19

  C38ul4 for life.

 • Martyna Monika - awatar

  Martyna Monika

  31.05.19
  31.05.19

  ELUWA!

651 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Magdalena Jaźwińska - awatar

Magdalena Jaźwińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karmel - awatar
Karmel
10
Grzegorz Zieliński - awatar
Grzegorz Zieliński
10
Benwenuta - awatar
Benwenuta
20
Anna Kulczyk - awatar
Anna Kulczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Jarek Ziąbka - awatar
Jarek Ziąbka
20
Kizi Mizi - awatar
Kizi Mizi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij